Forumul Canalului #Trivi

Forumul canalului #trivi.Locul unde ne intalnim pentru a discuta totul despre trivia si nu numai... Discutii, sugestii....

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

SIRDEVIL : Renunt sau nu?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Da
50%
 50% [ 2 ]
Nu
50%
 50% [ 2 ]
Total voturi : 4

AutorMesaj
bujixx
Member

Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/03/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Vin Sept 12, 2008 8:48 am

La multi ani devil, e zi mare, ai schimbat din nou prefixu. Acu de ziua ta fa-ti un cadou si inchide topicu' asta. Ar fi cea mai inspirata solutie...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
SirDevil
Admin

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 39
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Vin Sept 12, 2008 8:54 am

Ms mult bujixu!

asta vroiam sa fac acuma Wink

apasul
Member

Numarul mesajelor : 50

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: EFICIA   Sam Sept 13, 2008 12:09 am

Initial nu am mai vrut sa mai postez dar azi am descoperit ceva tare interesant si sincer m`am saturat de perfididatea si ipocrizia unora.
LILI canalul #trivi NU E AL TAU, nu e al lui vlad, nu e al meu, nu e al lui gym sau al lui devil e al celor ce fac posibil jocul de trivia pe canal.E AL LUI AVA (pentru ca tine botul) si al lui EXTRA pentru ca face intrebarile si e AL TUTUROR CELOR CE JOACA ACOLO , TU DOAR ESTI BENEFICIARA UNUI ACCES DE 500 pe care l`ai primit.
Probabil prin toate aceste posturi si prin NEPASAREA TA (la plecarea jucatorilor de pe canal) vrei sa fi doar cu cine tolerezi tu pe canal.
Ce m`a facut sa am iesirea asta o sa va arat si voua.http://trivi.myforum.ro/ asta e noul forum al canalului #trivi.POATE va mai aduceti aminte cat de mult l`am rugat pe devil sa faca un forum unde sa avem ce discuta(cel putin eu am facut asta) acum dupa CE EL A ZIS CA FORUMUL VA RAMANE DESCHIS INDIFERENT DACA PLEACA DE PE CANAL SAU NU voi ati recurs la marsavia asta.
Trebuia sa`l rogi pe vlad de la inceput sa`ti faca un forum sau chiar sa`l faci tu pentru ca stii deja e un forum gratuit si nu`ti trebuie multa carte sa faci asta.
Vlad a zis ceva interesant deunazi cand mi`a dat ban........nu am actionat impulsiv......inseamna ca s`a mai consultat cu altcineva, zi`mi si mie tristule cu cine te`ai consultat acum sa stim si noi, nu de alta dar nu vrem sa murim prosti, daca vrei sa`ti faci forum pentru canalul tau esti liber sa o faci dar nu fa forumuri pentru un canal care deja are forum.
Explica`mi si mie LILI de ce l`a facut vlad? probabil o sa`mi spui ca ii era frica sa nu inchida devil forumul asta si daca l`a facut fara stirea ta de ce apare peste tot numele tau........(daca aveti vreo nelamurire luati legatura cu lilika ea se va ocupa de forum)
Asta imi demonstreaza mie ca tu chiar vrei sa ramai cu vlad, poti sa ti`l iei pe vlad sa te speli cu el pe cap, sa te duci sa`ti bei cafeaua sau sa`i spui ce vrei tu insa nu`ti bate joc de inteligenta noastra si nu mai poza in victima pentru ca nu esti.
INCA UNA DOUA SI CU ASTA BASTA
LILI STII ca de la tine au plecat toate astea.....iti spun ceva( si nu vorbesc doar in numele meu): IA`L PE VLAD SI DU`TE CAT VEZI CU OCHII PENTRU CA NOI PE VOI NU VA MAI SUPORTAM SI DECAT SA STAM PE CANAL SA VA VEDEM mai bine ne vedem de ale noastre pe alte canale.DACA TU CHIAR VREI SA RAMAI CU tristu ESTI libera sa faci ce vrei INSA NU PE #TRIVI pentru ca nu e propietatea voastra personala e un loc unde se intalnesc mai multe persoane pentru a se simti bine sau mai nou NU MAI E UN LOC UNDE LUMEA SE SIMTE BINE.
Noi nu avem nimic cu acest canal ci DOAR cu voi CU TINE, CU VLAD , CU PETUNIU, faceti`va domne un canal al vostru unde puteti juca si LASATI`NE PE NOI IN PACE
LUATI`VA ACCESELE DE 500 LUATI`VA FORUMUL SI DUCETI`VA CAT VEDETI CU OCHII
Proletari din toate tarile uniti`va cheers cheers cheers
Sus In jos
gymdandy
Junior Member

Numarul mesajelor : 18

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Sam Sept 13, 2008 3:09 am

lol , adica sa plece lilika de pe canalul unde nu vrea sa ramana singura si catre care are o datorie morala? ( cred ca prin " datoria morala", autoarea vrea sa ne descrie dorinta de a avea pe canalul ei, toti jucatorii de pe tot mircul) ...unde sa plece ? pe rotrivia nu mai e nimeni, gata, ca l`a rezolvat. Ah....da, sa-si creasca nepotii, doar ca vlad_riz deja e mare.

Adica sa plece petuniu de pe canalul pe care joaca " ca tot omu`", ore`n sir, zilnic, luna de luna ? Auziti.. , dar voi ati observat ca de fapt el joaca pana la maxim ora 5 ??? si ca in weekend NICIODATA nu a jucat ???? s-a vazut detasarea lui fata de trivia si jeomanfishismu` ????? ...de fapt realitatea nu este asa cum este, nu nu ...., este ALTA !!!!! Pai unde o sa mai joace el " fara ca nimeni sa aibe vre`o pretentie la bonus"????? , tu crezi ca toti sunt dispusi sa o ia de la capat pe alte canale asa cand iti vine tie cheful mai baiatule ????

Adica sa plece bujix de pe forum ??? pai unde sa mai intre sa-si laude subtil prietenii ? tu te-ai gandit vreodata ca poate un " wd " nu este suficient ???? Totusi, cred ca bujix o sa fie mai flexibil , el mereu a trecut cu usurinta de la o realitate la alta; ba a zis ca " CEL MAI BUN JUCATOR DE TRIVIA ESTE SINDICATU!!!" ba " CEL MAI BUN JUCATOR DE TRIVIA ESTE PETUNIU, INVIDIOSILOR CARE SUNTETI !!!!"
Totusi, in cele din urma l`a laudat si Petuniu, spunandu`i ca este deasupra mea. Adica este deasupra unui frustrat, sociopat, dezaxat, introvertit fara slujba fara femeie care nici macar un hobby n`are. O fi de bine ?

Adica sa plece bleic de pe trivi ? tu ai idee cat s-a chinui timp de atatia ani sa`l bage cineva in seama ? tu iti dai seama ce greu e sa te evidentiezi pe trivia si cat de greu e sa`i faci pe ceilalti sa te salute ????

Mai baiatule, tu te-ai gandit vre`o secunda si la altcineva in afara de TINE ?????
Sus In jos
Bleic
Member

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 44
Localizare : Iasi, mal Bahlui
Data de inscriere : 31/03/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Sam Sept 13, 2008 9:36 am

apashool, devil :
vladriz a spus ca nu mai intra
lilika vad ca nu mai intra nici ea
canalul trivi ...fara jucatori ..banui ca se va inchide si el
Bravo tuturor, dar nu inteleg de ce va place sa loviti in continuare si in cadavre? S-a terminat , a invins adevarul, binele a triumfat cheers
De ce ai mai redeschis topicul devil?
scrie acolo sus in Forumul Canalului #Trivi, schimba si tu in sonics sau trancestyle , mai trage un scuipat si ...sa mergem mai departe
Sus In jos
Badseed Indeed
Junior Member

Numarul mesajelor : 17
Varsta : 33
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Sam Sept 13, 2008 9:57 am

Amin
Sus In jos
hobbiuri
New Member

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 11/09/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Lun Sept 15, 2008 11:42 am

Hehehe. Eu te am trecuta la cele mai periculoase persoane de acolo de multa vreme. Pentru mine valoare umana, de delectare adevarata a canalului #trivi s-a epuizat acum vreun an jumatate, cand unii salasluiau prin alte parti. Apoi a aparut spiritul de turma... Dar de ce zic "de turma"?! Pentru ca se poate foarte frumos zice card sau stol (avand in vedere ca au sosit rate -macanila- si "gaini"). Ti-ai dat si tu cu parerea in necunostinta de cauza.

Gandesti numai subiectiv si dai cateodata atat de frumoasa si lingusitoare forma cuvintelor incat pot uneori sa jur ca esti o asistenta sau o d'ra doctor (sper ca titulatura e buna!) grijulie.

Divagand comemorativ acum, mi-aduc aminte doar de melodia pe care o prefera cineva care e tot pe la asistenta asta medicala.

Sunt niste versuri TRIVIale si le dedica uneori colegelor .("E evident ca vrei sa ma faci atent, duduie. Ia zi-mi in ce-ti masori timpul in cocktailuri (#trivi) ...?")

Nu mi-a mai placut #trivi. Cum sa-mi placa oare cand exista oameni ca tine?! Si nu ca mi-ati interzis voi sa intru, pentru ca, daca nu stiai inca, eu daca vreau sa intru, intru.Smile Indiferent de cat de agil manager esti. Pentru ca merit, cred.Smile Dar
nu-mi place, iar eu nu prea suport, cel putin aici la trivia, vorba aia: scopul scuza mijloacele.

Nu te mai obosi sa-ti dregi imaginea pentru ca inca nu ti-am facut o descriere completa, bazata evident pe argumente. Ca sa zic pe scurt, esti o naspeta (sper sa nu vina cineva cu critici ca termenul "naspet" nu exista; e ok si mie-mi place:>)

Pe mine lumea nu m-a placut (cel putin pe canale) niciodata. Si mi-a placut ideea caci nu vreau sa fiu un nene cu barba indragit de toti numit Mos Craciun.

Stii povestioara cu catelusul? Caut-o pe net daca nu. :>
Ei bine, mie nu-mi place sa fiu catelus. Vreau sa se inteleaga principiile, macar unul : "Ce tie nu-ti place altuia nu face".

In schimb, D-zeule, cat te ridica lumea pe tine in slavi.Smile Dar cat te mai ridica! Si cat! Dar nu erai in aer liber, asa ca ai cam dat cu capul in tavan si ai picat... Nu mai fi perversa (nu din punct de vedere sexual, pentru ca daca nu esti perversa acum , atunci cand!?!?)

Ce oi fi zis eu in primele mele doua posturi aiurea?! Ce oi fi cerut eu de la bleic?! Nenea cu nasul mare, eu doar am constatat niste nereguli pe care toata lumea le poate vedea daca analizeaza in paralel lista ban-urilor si lista cu reguli ale triviei. Dar ce sa realizeze un vestit macanila caruia ii era de ajuns sa il lauzi un pic, sa-l faci un pic sa se simta zeu (caci vad ca e apreciata titulatura asta aici) si nu-i mai ajungeai la nas, evident un nas mare.

Parameci ... ai fost tare. Era sa uit.:>

Eu credeam ca ratele au ciocul de neam prost, nu nasul. Poza ta din avatar sustine contrariul. O fi vreo mutatie genetica.

Cine stie?! Se mai intampla si din astea , doar vine apocalipsa... Cred ca un parameci are sanse mai mari decat o rata sa supravietuiasca intr-o gaura neagra... Eu asa cred:>

O zi buna!

P.S. Cred ca era topic inchis, dar nu am avut timp pana acum sa ii zic mersi lu' nenea bleic.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Canalului #Trivi :: Administrativ-
Mergi direct la: