Forumul Canalului #Trivi

Forumul canalului #trivi.Locul unde ne intalnim pentru a discuta totul despre trivia si nu numai... Discutii, sugestii....

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

SIRDEVIL : Renunt sau nu?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Da
50%
 50% [ 2 ]
Nu
50%
 50% [ 2 ]
Total voturi : 4

AutorMesaj
SirDevil
Admin

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 39
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 12:44 am

deci bleic.
aveam o parere destul de buna despre tine, imi erai chiar simpatic... acum... sunt multe pe care nu le pot zice din cauza varstei tale, pe mine ma impiedica sa spun ceva rau de tine, dar nu ma provoca, tin prea mult la tine... asa ca nu insista.

hobbiuri
New Member

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 11/09/2008

MesajSubiect: Va veni apocalipsa, oricum :)   Joi Sept 11, 2008 2:39 am

Eu cred ca perfectxxl minte, minte, minte. Dar o spune atat de frumos incat pare adevarat. Salut, perfectxxl! Pentru ca meriti!

Altfel spus, s-a ajuns la ceea ce unul a zis candva!

"Deci toate problemele se trag anume de la faptul ca am incercat sa fiu impartiala" by lilika

Asta e minciuna de minciuna, spusa cu atata lipsa de bun simt de o prefacuta, o ignobila fiinta in interiorul careia as dori sa se nasca o gaura neagra.

Poi eu as fi de acord sa plece de acolo devil. Are fata de pusti si asta e de bine. Si fumeaza si trabuc sau e ceva rulat? Super poza Smile)) incantat de cunostinta.

Vlad_roz e copilul lilikai de multa vreme, numai ca lumea isi da seama dupa cum bate vantul in linistea intereselor. Iar lilika e o persoana de ultima speta. Si nu pentru ca ar fi o infractoare adevarata (macar aia-si mai recunosc faptele marsave) ci pentru ca e atat de prefacuta si partiala... Imaginea ei falsa candva o sa plictiseasca. Nu azi, nu maine, dar curand!

Si na ... daca tot am primit linkul cu acest subiect de discutie nu m-am putut abtine de la a le pune la incercare DIN NOU potentialul trivial al celor doi, in special al celui mic. Pentru ca el e mai rebel. Si pentru ca mama-i cea buna sfatuitoare (lilika) il va indruma pe calea cea frumoasa a artei de a-si baga.

Pacat de ava.Smile El era om ca lumea; cel putin parea a fi. Nedreptatea o vom vedea decat cand interesele ne-o vor arata cu degetul.

Desi multa lume nu va fi de acord cu ceea ce am scris pe alocuri eu tot voi continua cu o idee. Lilika este o femeie nesimtita, perfida, avida de putere, nepasatoare daca ei ii este bine... o infectie umana.Sad Pacatul mare este ca lucreaza intr-un mediu in care ar trebui sa fie oameni solidari si drepti.

Si voi incheia spunand ca perfectxxl minte-n rime... dar minte non-stop. Smile

Cine e bleic ?! Nu mi-aduc aminte de el ...

"Nici n-ai avea de ce sa-ti aduci aminte", s-a auzit o voce de undeva.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
gymdandy
Junior Member

Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 30/03/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 3:37 am

Ma, da cine e bleic ? ca mi`a aparut azi un privat cu nickname-ul bleic in care scria ca si-a schimbat parerea despre mine, si ca acum crede ca sunt un idiot...deci pana acum nu credea, sau ceva.....te astept cu alte pareri la fel de interesante si pe viitor Smile

Intr-adevar, eu si sound si restu` jucatorilor am plecat pentru ca eram super nervosi din cauza ca petuniu e zeu pe trivi...si ca ne-a taiat noua aripile. Din pacate unii sunt de putina vreme pe trivi si nu stiu, dar intotdeauna au fost jucatori mai buni ca mine sau ca sound...si intotdeauna vor fi, fara indoiala....culmea e ca sunt foarte bun prieten cu majoritatea dintre ei , deci e oarecum un paradox. Dar nu neg, sunt si oameni care considera ca potenta trebuie exprimata prin prezenta`n absolut toate topurile , luna de luna ....si prin anihilarea adversarului. Mereu au fost oameni ca el, mereu vor fi.

Cat despre lilika....lasand mishtourile, ar cam trebui sa isi asume responsabilitatea ca un om matur pentru faptele ei. Placa asta cu " tomescu e de vina pentru absolut tot raul din tot universul" e deja uzata, asuma-ti responsabilitatea pentru megalomania de care ai dat dovada, pentru ipocrizia cu care dadeai accese doar pentru a manipula persoanele care nu te cunosc....si lista e lunga, ideea e sa-ti asumi greselile, ca n`ai 16 ani.

Observ o oarecare instabilitate totusi....azi dai accese de 498 ...maine le stergi, azi spui pe forum ca "CINE ISI DA REMUSER NU MAI PRIMESTE NICIODATA ACCESUL INAPOI !!!!!!!!" apoi il stergi.....de ce ? te-ai dat singura de gol ca dadeai accese doar ca sa nu plece nimeni niciodata pe alt canal ?

esti prea imatura la cati ani de trivia ai....trebuia sa stii ca nimanui nu`i place monotonia nici dictatura nici restrictiile absurde si fiecare o sa joace unde`i place, asta a fost de cand s-a inventat acest joc mirific...tu ai mizat pe faptul ca or sa se tina de acces toti si or sa-ti accepte dictatura, te-ai cam inselat...ce fel de doctor esti ? chiar nu cunosti natura umana ?Sad

de ce ai sters ce ai postat aici ? ai facut`o la impuls cumva ? ne indoim cu totii sincer..., ai fost foarte constienta si trebuia sa-ti asumi ce ai zis si dupa ce ai vazut ca nu a mers chiar cum ti-ai dorit, chiar daca ramaneai cu X pe canal si atat, trebuia sa-ti asumi ce ai scris....nu se te plangi ca ai gresit, si ca nu merita sirdevil asa ceva, asta nu dovedeste decat inca odata cat de perfida esti si cum incerci sa manipulezi pe toata lumea; cand cu un ton dur si amenintari ...cand cu lacrimi de crocodil si replici gen " mi`ai scuipat in suflet"...

cred ca n`a fost jucator care sa fi avut acces pe trivi si caruia sa nu`i fi invadat privatul daca pleca sa joace pe alt canal oricat de putin...exact cum o facea cellabela

bleah, mi-e greata sincer...am incercat sa nu fiu deloc ironic, am fost doar realist, si asta e din pacate realitatea....au ajuns doua canale de trivia super, niste relicve...din cauza uneia care nu`i mai ajungea mircul.

mai lasa-ma pe mine si pe aniujual si pe robo si pe dracu` stie cine mai e de vina pentru aroganta si megalomania ta si stai linistita in privinta "FETEI MELE ADEVARATE" ca eu mi`o asum, stiu cine sunt si nu am pozat niciodata in vre`un model de comportament....nici cand am intrat pe rotrivia acum ani de zile cu probabilu si le-am facut echipele varza la aia....nici cand m-am balacarit pe forumuri cu diversi din lipsa de ocupatie...mi`am cam asumat tot ce am facut pana acum Smile nu am injurat`o pe cellabela de mama azi pt ca maine sa-mi cer scuze doar sa`mi fie bine mie.

cat despre frustrarea mea, nu e doar una...am o gramada

vax
Sus In jos
Bleic
Member

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 44
Localizare : Iasi, mal Bahlui
Data de inscriere : 31/03/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 8:27 am

devil, poti spune orice despre mine
defecte am ca noi toti, si mi le cunosc , cel mult poti sa le arati cu degetul
si daca o sa spui neadevaruri tot pe langa mine or sa treaca
am vrut doar sa te conving ca punctu meu de vedere e cel corect ... atat

gimdandi, n-am folosit cuvantu idiot, ci retardat ...si petuniu m-a corectat pe buna dreptate, sociopat ar fi fost mai ok. si e din cauza ca m-ai banat pe un canal care nu e al tau, fara alt motiv decat ca joc pe trivi .... da nu asta voiam sa-ti spun de fapt ci .. hai sictir
Sus In jos
gymdandy
Junior Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 12:41 pm

vai de steaua ta Smile) exact cum ziceam ..mai departe de stadiul " ba a ma-tii" , rar gasesti pe cineva cu care sa te amuzezi

folositi cuvinte atata de mari incat le-ti uitati semnificatia Smile

iar petuniu ( daca intr-adevar si-a exprimat parerea pretioasa si necesara ! ) nu e decat unu` de pe pitipoanca.org care se lauda cat de unik si stylat si de toti invydyat e si cum restul sunt niste zdrente care`l copiaza Smile) exact la stadiu asta , deloc mai sus...
Sus In jos
bujixx
Member

Numarul mesajelor : 54
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 2:39 pm

Am vrut sa nu intervin dar ma simt nevoit sa zic si eu ceva dupa cateva posturi recente care mi-au atras atentia. Era evident ca toti pleaca pentru ca nu ii fac fata lui Petuniu. E frustrat pentru unii sa vina un om de "nicaieri" sa raspunda la 9 intrebari consecutive fara ca cineva sa emita pretentii la bonusul lui. Daca oricare dintre cei care au plecat de pe canal juca trivia doar pentru placerea de a o face, atunci niciunul nu pleca, pur si simplu jucau in continuare indiferent de cine era "zeu". Sa va zic ceva, sunteti toti niste prefacuti, sustineti cu gura mare ca nu va intereseaza topurile, dar toti plecati din cauza lor. La cat de modest este Petuniu, n-o sa recunoasca ce-am scris eu aici dar se vede de la o posta ca asa e, numai ca nimeni n-a spus-o clar si raspicat pana acum. Bafta.
Sus In jos
apasul
Member

Numarul mesajelor : 50

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 2:40 pm

tomescule esti prietenul meu si stii asa insa cred ca ai gresit in faza cu bleica cine draq te`a pus sa`i dai ban pe trance asa aiurea? Shocked trebuia sa lasi omu sa stea acolo chiar daca nu joaca, in caz ca nu ai observat sta acolo de foarte mult timp.iar cu chestia cu jumpurile de pe trivi cred ca te`ai amuzat teribil insa nici asta nu trebuia sa o faci mai ales ca ti`ai ales singur calea......remember remuser si alte cele.
Sincer nu ma intereseaza privatele tale cu bleic din punctul meu de vedere ai scapat usor doar cu "retardat" Very Happy eu probabil imi bagam ceva carne in frigiderul tau.......... Very Happy
Sus In jos
apasul
Member

Numarul mesajelor : 50

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 2:57 pm

Sper sa fie ultimu post aici..,,cel putin din partea mea.
Am postat prima data pentru ca mie chiar mi`a pasat ce s`a intamplat in ultima perioada cu acest canal, si am vrut sa atrag atentia asupra unor lucruri care eu cred ca ar fi putut fi remediate in timp util.Dupa cum stiti orice actiune are si un rezultat............daca derulam inapoi observam ca a persistat spiritul de turma in mai toate cazurile :dupa ca a iesit tomescu de pe canal a urmat sound ava si chiar si eu ........acum a urmat sharada urmata de losti in caz ca nu ati observat losti face doar figuratie pe canal, dupa arminel au iesit sven si koby si probabil o sa mai faca si altii aceeasi figuratie pe canal.
NU ii iau apararea lui tomescu asta sa intelegeti toti, are maini si creier, se poate apara si singur.TRIVI nu sta in gymdandy, apasul sau oricine altcineva , dar cand ies mai multe persoane iti pui niste semne de intrebare.
ACUM NU va pierde LILI cu migratiile astea in masa......VOM pierde TOTI....cei care au facut canalul, cei care tin canalu, cei care au facut intrebarile si toti cei care tin la el.Stau si ma intreb daca lui Extra ii convine acest lucru, nu ma intreb doar asa sa ma bag in seama ci pentru ca stiu ca el a facut promovarea acestui canal, cel putin el pe mine m`a convins sa intru aici.
Pentru mine nu conteaza cine are 9 in sir sau care are 1201391203130 de qb conteaza sa intru si sa ma simt bine si acest lucru din punctul meu de vedere nu mai este posibil, deoarece nu pot intra pe un canal doar sa joc fara sa schimb o vb cu cineva, intru sa ma joc si pe cat de posibil sa ma si distrez.
Am observat ca se intampla acelasi lucru ca pe cellabela in urma cu un an doi......conflicte intre jucatori ....PENTRU CE SE CEARTA INTRE EI NUMAI EI STIU.Canale de trivia sunt destule si sper sa isi gaseasca fiecare linistea unde poate.
Sper ca se va ajunge din nou la sentimente mai bune pentru ca sunt convins ca fiecaruia dintre noi ii place canalul si regreta plecare de pe el , Devile tie ar trebui sa`ti pese poate cel mai mult.
CU riscul de a ma repeta va spun ca NOI VOM PIERDE nu lili, vlad gym, eu arminel sau oricare altul ci TOTI din diverse motive.
PS tristule scuze`le tale, cel putin pentru mine, sunt tardive asa ca eu unul NU TI LE ACCEPT.
Sus In jos
zambil
New Member

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/04/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 3:15 pm

Posteaza! Posteaza! Posteaza! Ce mama dracu sa postez?? Nu vedeti ca asta-mi zice ca sunt cocalar??? Pai ce pot eu sa raspund la asta? Pitzipoanca.org… nu stiu ce… bine ma, sunt cocalar! Acu du-te dracu si joaca-te pe canalul tau si lasa-ne-n durerea noastra aici, sa ne vindecam ranile, uriasule! Ai venit peste canalul asta ca un uragan! Vezi-ti ma de viata ta, de prietenii virtuali si de turma de acoliti. Nu mai poti domle sa joci trivia ca vine prostu’ satului si da jump la bot.

Probabilu-n sus, probabilu-n jos….ce treaba ai tu cu probabilu ma? Nu poti sa vorbesti la singular? Ai nevoie sa creezi impresia ca parerea ta-I impartasita si de altii?

Mi-ai zis ca-mi etalez potenta pe canal, ca sunt cocalar, disperat, obsedat. Ce treaba ai tu cu mine ma dezaxatule??? de ce ma bagi in seama cand eu nu te bag?? Nu vreau sa am nimic de a face cu tine, nu ma intereseaza ce vrei si ce pareri ai tu, nu vreau sa vorbim nu vreau sa dialogam si mai mult de atat nu vreau sa am polemici cu tine pe vreun forum. I-am zis si lui vlad sa nu mai raspunda la asemenea posturi, dar n-a putut sa se abtina si iar am ajuns aici, la o troaca de porci cu oameni care nu-s in stare sa faca nimic in afara de a gasi defecte in comportamentul celorlalti.

Poti sa fii tu cat de mare vrei, n-o sa ajungi niciodata la inaltimea lui vlad sau bujix. Ei au o viata intreaga inainte si o inteligenta de invidiat, iar tu… tu ti-ai ales alt drum in viata, te pricepi doar sa arunci cu insulte in stanga si in dreapta si sa profiti de temperamentul lor.
Sus In jos
gymdandy
Junior Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 4:33 pm

Numa` de retorica succesului in trivia n`am luat lectii pana acum.

Asta e petuniu ala rafinat, nobil si modest ?Smile) ...Ba maiestate, nu cred c`am facut vre`o referire la tine in afara celora colective, nu trebuia sa sari ca parlit ...stai usor , ce ...te-ai enervat asa de tare ??

Pe probabilu l`am mentionat doar cand a fost vorba de mistouri, el intr-adevar fiind singurul care stie sa le faca fara a fi insipid, nu l`am pomenit, nu l`am citat, nu l`am implicat , nu am spus ca`mi impartaseste parerile.

Nu vad totusi cand te-am apelat pe mirc, sau cand te-am bagat in seama maiestate, nu e nevoie sa epatezi. Imi pare rau ca nu ating inaltimea morala de la care monologati dvs. atat aici cat si pe mirc, unii sunt inca in crestere, poate cand am sa fiu mare am sa ajung si eu bot de trivia. ( ma roade invydya`n ficat )

Pai Ba Maiestate, esti definitia perfecta a cocalarismului , creezi impresii false de inteligenta prin aroganta "fina" si zambete sporadice , esti adeptul dictonului " mai bine sa tac si sa par prost decat sa vorbesc si sa inlatur orice indoiala".

"Acu du-te dracu si joaca-te pe canalul tau si lasa-ne-n durerea noastra aici"

Nu inteleg de unde pana unde " aici " = trivi , "aici" = devil , poate esti confuz.
Sus In jos
zambil
New Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 5:18 pm

1. am recunoscut ca sunt cocalar, dupa ce ai dat definitia cocalarismului imi dau seama ca asha e, trebuia si un QED la sfarsit.
2. nu ma refeream la succesul in trivia chiar am si spus "alt drum in VIATA", dar pot intelege cum de ti-e asa de usor sa confunzi cele doua lucruri.

si ca sa zic si ceva on topic:
devil, vad ca pentru tine inseamna foarte mult canalul asta...e asa de usor sa-mi dai ignore...n-are rost sa pleci pentru atata lucru
Sus In jos
gymdandy
Junior Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 5:32 pm

Am inteles iluzia, adica tu te referi la faptul ca viata mea este pe mirc si ca traiesc pentru trivia si ca sunt un ratat si ca pe langa bujix si vlad sunt vai de steaua mea si ca`s jalnic, penibil, frustrat....astea, nu ????

Cel putin amuzant, spus din gura unuia care doar trivia stie si care pe si prin trivia traieste in ultimele luni bune de zile.

Daca tot ai acces la lumea mea onirica, materiala si spirituala stiind incotro ma indrept, de parca problema aici era: " Internetul....incotro ??" iti ofer gratis acces la lumea mea sexuala non existenta pentru o colaborare de durata.
Sus In jos
hobbiuri
New Member

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 11/09/2008

MesajSubiect: De ce intarzie apocalipsa?!:>   Joi Sept 11, 2008 5:35 pm

Aici e un iz de nereguli de ambele parti. :>

De ce sa nu zicem lucrurilor pe nume?!
Daca omul are valoare, are... si cu asta basta. Fiecare are dreptul sa joace acolo.

Dar de ce nu se vorbeste mai mult de nerespectarea regulilor care salasluiau candva (cred) pe acel canal, neluand in seama interesele personale meschine?

De ce nu se vorbeste mai mult de partialitatea unui manager?

De ce atatea tam-tamuri ca unul e mai bun ca celalalt la niste intrebari?

De ce sa nu se stie clar lungul nasului fiecaruia si anume drepturile si obligatiile
fiecaruia?
De ce, cand unul greseste, nu se aplica negresit sanctiuni fara subiectivism?
De ce unui jucator care participa la trivia i se taie brusc drepturile de a mai juca acolo doar pentru ca un manager simte ca-i este neplacuta prezenta?

De ce bagam ca scuza "temperamentul unui manager"? Nu cumva asta inseamna ca nu are potential de manager bun?

Pun intrebarile astea pentru ca se zice ca un manager poate sa dezvolte sau sa distruga un canal. Raspunsurile etice ar fi oportune.

Bineinteles ca nu se va raspunde la astea asa cum ar trebui.Smile Bineinteles ca nu se vor lua masuri.

In conditiile date, cred ca ar fi mai bun un canal cu nereguli respectate de toti decat un canal cu reguli respectate doar de cine si cum vrea.

Oricum, ma repet: lilika si vlad_roz nu-s capabili de a fi manageri.:>
Cata diplomatie!:>>>

Slava Domnului daca mai exista exstra sa va faca jucarii!

Glumind acum, e bine ca nu mai zice toata lumea acelasi lucru. Cand toata lumea zice la fel, ceva nu e in regula.
Sus In jos
zambil
New Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 5:52 pm

gata, asta si gata, deja dialogam, naiba. in ultimele luni traiesc pe si prin trivia...spui.
Pai nu pot sa presupun ca iti bazezi asta pe faptul ca apar bine-plasat acolo la topul zilnic, pentru ca, in lunile astea bune despre care vorbesti tu, nu m-ai vazut niciodata pe trivia dupa ora 5, sau in vreun weekend. Joc si eu de la orele 10-11 pana catre 3-4 cateodata, ca tot omu.Mi se pare absolut normal sa faci legatura asta: are puncte multe => joaca foarte mult, e foarte simplu sa faci greseala asta, iar tu esti un om simplu.
Din cate stiu eu tu parca beai red-bull in cantitati industriale ca sa poti sa rezisti sa joci trivia non stop doua zile. Si acumulai o cantitate enorma de puncte, si cu toate eforturile tale de nedormit, tot abia o depaseai pe ElPaco in topul lunii. De aici, bineinteles, s-au iscat alte certuri culminand cu injuraturi si alte balarii la adresa celor pe care tu ii numeai prieteni.
Daca tot vrei sa ma iei la misto mai zi-mi de cocalari, de robotzi, din astea. Astea imi plac, restul sunt gratuite si nu prea au sens.
Sus In jos
gymdandy
Junior Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 6:02 pm

Da...citand un amyc virtual fara a`l numi ( scuze, dar eu n`am pareri proprii si le imprumut) , el zicea ca:

"ce mijto functioneaza legea compensatiei pt lilika....i-a cazut canalul si i-a crescut forumul:))))"

...bine,nici el nu stia inca de forum ca nu`i al ei ci al lui sirdevil

Urmand firul logic, normal e sa jucam aici trivia, pun eu prima intrebare:

Istorie: Este adevarat ca se alege prafu` de cele pe care pune mana lilika ?
Sus In jos
gymdandy
Junior Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 6:13 pm

Auzi, da explicatiile astea de ce le dai ? pe cine vrei sa convingi ca ai dreptate ? ca eu nu ti-am cerut explicatii....or fi alte voci care cer justificare, a mea nu e Smile)

Parca era vorba de viitorul meu, nu de ceea ce se intampla acum 2-3 ani...daca e sa`mi amintesc bine pe tine te-am gasit intr`o sala darapanata de internet cu o cafea si o tigara si cu ochii bulbucati spre monitor la o ora matinala, iti aduci aminte ?

Hai , poate ai si altceva mai interesant de zis, desi ar fi greu de crezut, ca aici nu e pe reflex.
Sus In jos
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 7:08 pm

lamuriti-ma si pe mine ca nu le-am avut niciodata cu nickurile astea multiple: hobbiuri tu esti cumva parameciu ala de ayuny? daca da fii dragutz si asteapta ca te sunam noi sa vii sa-ti dai cu parerea despre trivi ..

petuniu mai bine ramaneai la prima postare, zic eu .. era suficienta; acu ma incearca regretele - si eu ar fi trebui sa fac la fel
cateodata pentru unii un simplu "ba pe-a matii" e suficient

dar sa vedem, poate ne premiaza pentru cine s-a certat cel mai frumos la sfarsit
Sus In jos
zavera
Member

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 34
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 7:11 pm

Eu probabil o sa fiu un pic off-topic pt ca nu prea stiu ce se mai intampla pe canal in ultimul timp. Intru pentru prezenta, dar nu de frica ca mi se rade accesul (cum a mentionat cineva, nush cine!!) sau mai stiu eu ce prostii ati debitat voi pe aici. Intru pur si simplu din reflex pt ca, candva, trivia a fost o adevarata placere pt mine. Timpurile pare-se ca se schimba.

Sper doar, pt binele vostru, ca astea nu sunt problemele voastre existentiale!!
Oameni buni, va puteti "muta" pe alte canale si fara sa jigniti persoanele de pe canalele unde ati jucat. E chiar asa greu? Si nu va mai bateti cu pumnii in piept ca v-a tinut MANAGERUL #trivi (ca vad ca asa va place sa spuneti) pe canal cu accesele ca nu cred io ca n-aveti si voi putina personalitate!!! Si chiar daca s-ar fi intamplat asa, aveti bunul-simt sa recunoasteti ca v-a placut!

Gym - din cate bag io de seama tu nu prea ai stiut sa apreciezi ce ai avut pe trivi. Stii ceva? Eu nu am avut niciodata acces mai mult de 450 si poate ca mi-am dorit, dar cum spunea cineva (iarasi nu-mi amintesc): "MA DOARE LA BASCA!!" Si-nca ceva: eu nu-mi amintesc sa fi stiut vreodata parola de la deci si uneori chiar a fost nevoie. Stii ca te-am apelat saptamanile trecute sa-i dai un jump lui deci ca rula pe alt server decat bucharest. Si ai fost dragutz si pt asta-ti multumesc, once again... Si-nca ceva, ca nu ma pot abtine: ce treaba au varstele, meseriile aici? FRATILOR, JUCAM TRIVIA!!! Repet: JUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu ar trebui sa conteze nici ca X are 100 de ani, nici ca Y e chel, nici ca Z are 20 de copii!!!!

Ia faceti-va voi canale si fiti voi proprii vostri sefi, manageri, cum vreti voi sa va numiti! Si probabil abia atunci veti intelege ca nu e chiar atat de usor! Eu am avut un canal si l-am tinut 2-3 luni (parca). Nu am facut fatza... nu e chiar atat de usor.

Si ca sa concluzionez: terminati cu jignirile alea odata!!! Aduceti-va aminte ca a fost candva si bine...

Associate Member

Numarul mesajelor : 108
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 10:05 pm

Hai sa scriu repede, pana plec la culcare... sper sa nu-mi scape nimic, desi s-ar putea, la cat de obosita sunt.. Ma rog, unii mai au si alta viata in afara de 'mirifica' trivie si siropoasele discutii pe forum. Eu zic asa, noroc cu #trivi, ca se plictisea rau lumea pe canalele lor. Da, domne, au plecat de pe trivi si tot aici trag, probabil asa va ramane, dragostea vietii lor, dar si marele regret, si pt gymy, si pt ayuny.. Asta e... ce-ati ratat, e bun ratat ! Stati fratilor pe canalul vostru si faceti-va forum si vorbiti acolo, criticati-ne, caracterizati-ne, blestemati-ne, dar pe FORUMUL VOSTRU! Eu cu mintea mea blonda n-am inteles, de ce va pasa atat de mult de ce se intampla la NOI.
Gymy, textele astea ale tale le cunoastem de aaaaaani de zile, ce rost are sa le repeti de fiecare data cu referire la cate o alta persoana sau la cate un alt canal. Le-ai colindat pe toate si nicaieri nu ai fost agreat, nicaieri nu ai inclazit locul, ai avut cate o sclipire de moment pana s-au prins rand pe rand cam toti ca de fapt, esti doar un taranel si un prostut. (Vai ce bine ti-a zis-o zambil asta, cine-o fi.. si tare mi-ar placea sa fie Petuniu ! Ti-ai luat-o dupa merit !) Nu vreau sa fac nicio comparatie, dar sa ne amintim de challurile recente, unde s-a jucat pe intrebari noi... TU si micul tau amyc erudit ati fost printre cele mai verze, iar unii dintre dusmanii tai de moarte, printre care si vlad_riz, (il dau pe el ca exemplu, doar e copilul meu de suflet) a stralucit Smile Oare nu de aici ti se trag frustrarile ? Desi par sa fie mai profunde, totusi.
Da, eu mi-am cerut scuze de la Devil, si imi asum responsabilitatea pt tot ceea ce fac, tocmai pt faptul ca sunt matura si vaccinata. Si nu esti tu in masura sa-mi apreciezi gestul, din simplu motiv ca pt tine nu exista notiune de decenta, omenie, sinceritate, constiinta, demnitate si multe alte calitati demne de un BARBAT. Pacat ca nimeni n-o sa-i spuna mamei tale 'saru`mana ca ai crescut asa baiat !'
De cand trebuie sa-ti dau eu tie darea de seama pt accesele pe care le dau pe trivi sau pentru discutiile pe care le am cu userii. Ai fost obsedat mereu de chestia asta, de acces, de putere.. si tu imi zici mie ca sunt megalomana ? Smile)) Permite-mi sa rad ! Si daca nu-mi permiti, tot am sa rad. Fraza ta de serviciu in privatul meu era: 'Tu ai accesul de 500, iar eu nu am nicio putere' Si asta cu accesul 498. Putere ar fi insemnat la tine sa dai ban-uri la stanga si la dreapta oricui care era inconvenabil pt tine sau tasta mai repde, sau stia mai multe. Cum s-a intamplat si in cazul lui probabilu, de care stie toata trivia, si a trebuit sa rosesc eu pt tine. Atunci TU erai protejatul meu, iti convenea, asa-i ? Vlad, ca tot ati sarit pe el, n-a avut niciodata puterea pe care ai avut-o tu pe trivi. Dar stii zicala ? Porcul dupa ce mananca rastoarna treuca. Esti jalnic... Poate daca ai avea si tu un job, o relatie, un hobby mai ka lumea decat sa-ti curga ziulica intreaga mucii pe trivia (si tu mai zici de altii ?!?!? Smile))) Permite-mi iar sa rad... si daca nu-mi permiti, tot am sa rad ! Smile)))
Get a job ! Get a girl ! Be happy ! Nuj ce sa-ti mai doresc.
Poti sa-mi raspunzi, dar va trebui sa te scremi tare, tare si sa gasesti o modalitate pt a-mi aduce la cunostinta raspunsul, pt ca pe mine pe aici n-o sa ma mai vezi, si nu doar pt ca m-am plictisit, ci pt ca am f f f multa alta treaba. Daca tii neaparat sa vad ce-ai mai debitat, scrie-mi esemes, mail, nuj... trimite-l pe Mircea Radu cu caravana... Oricum nu mai esti deloc original si textele astea de 3 ani si 2 bani ale tale ti le parcurg pe diagonala si cu un singur ochi (al doilea dormiteaza).
Mda.. am zis scurt, dar pt ca e ultimul post aici (nu radeti, poate au zis si altii, dar pt mine e chiar ultimul Smile) m-am cam intins.
Ce voiam sa mai zic... scleroza asta... batranetea, deh !
BadSid, decizia de a-i da remuser lui Vlad am luat-o cu ava. Totusi situatia a fost alta, decat in cazul tau, desi similara.. tu ai dat ban la bot Very Happy Oricum, ti-ai recapatat accesul, iar Vlad inca nu, asa ca nu e cazul sa fii rau.
In final... Devil, tu chiar asta ti-ai dorit pt Forumul tau ?
Bye all si ne vedem pe #trivi!
I`m out of here !
Sus In jos
SirDevil
Admin

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 11:15 pm

se pare ma ma simt nevoit sa raspund, desi cand tocmai venea ziua mea un cadou jenibil am trimit din partea ta lili. sincer... banuiam dar nu ma asteptam. scuzele.... stii cum si in viata reala ca noi am discutat extrem de multe si stim lucruri unul despre altul de care nimeni nu stie si nici nu o sa stie vreoadata.... cel putin din partea mea... dar.... imi pare nespus de rau dar ceea ce ai facut tu este....
nu ma intereseaza parerea celorlati... dar pentru mine... nu am cuvinte... postul ala a fost ceea ce e pus capacul rau de tot... pur si simplu... nu ma asteptam la asta din partea ta... si pentru asta... imi pare rau dar nu pot ierta...

apoi... forumul asta.. poti discuta cum vrei.. l-am facut pentru trivi si pentru trivi ramane... nu pot sa dau remuser aici pentru ca daca dau dispare totul.

apoi.... tomescu.... are viata... are prietena.. are familie.. are afacere.. nu e chiar asa cum considerati voi...tu chiar crezi ca pe tine te cunosc prima??? nu e chiar asa...

Apoi... hm... mai bine tac... nu vraeu sa bubuie internetul.... fara aluzie la tomescul.... dar... ah.. ce ma roade... mai bine tac... desi ceea ce ar trebui sa spun... fara niciun fel de megalomanie... ar bubui internetul.... cu siguranta.... si petuniu.... vlad.... bujix... cu ultimii doi chiar nu am nimic... dar .... la dracu... mai bine tac ca daca continui... ar insemna sa pice multe capete... voi chiar credeti ca sunt un copilas in varsta de 30 de ani... HAHAHAHAHAH. sunt multe. de spus...
NU MA CUNOASTETI.... SUNTETI TOTI MICI COPIII...
BLEIC.... IMI PARE RAU CA ZIC ASTA.. MAI BINE ITI VEZI DE CRESTEREA COPILULUI INAINTE DE A DA CU PAREREA... ESTI MIC PENTRU CEEA CE S-A ISCAT AICI... ORICUM STIE DEJA TOT UNDERNETUL SI NU MA REFER LA UNDERNETUL ROMANESC...
SUNT MULTE LUCRURI IMENSE SI FATALE CARE S-AU INTAMPLAT PE TRIVI... SI NU DOAR TRIVI... PANA LA URMA TRIVI E MIC COPIL FATA DE LUCRURILE DE LA INCEPUTUL INCEPUTURILOR CU TOTI CARE AU DISCUTAT AICI PE FORUM... e la dracu.. de ce ma complic eu aici?
am renuntat...
raspunsul este extrem de simplu: NU MA MERITATI.. SUNT PREA BUN PENTRU VOI.... LUATI`VA O VIATA... INCETATI SA FACETI SCANDAL...
PETUNIU... .... NU AM CUVINTE... POATE CA NU MERITAI... DAR ... ORICUM RECUNOSTI CA NU ESTI UN SFANT...CE SA FAC... AI FOST CALUL DE CURSA LUNGA.... CUM SA SPUN MAI PE ROMANESTE.... AI FOST MOTIVUL....

PENTRU MAI MULTE DETALII... ASTEPTATI MULT SI BINE.. SI DACA INSISTATI... CURAND O SA IMI CITITI CARTEA SI O SA VA LAMURITI... ASA CA STATI PE TRIVI... JUCATI.. DISTRATI-VA... RADETI... SI INCETATI SA NE MAI PURTATI DE GRIJA...
INCEPAND DE ACUM TOATE MESAJELE LA ACEST POST O SA VI LE STERG... NU DE AIA... DAR EXISTA VIATA SI DUPA NOI PENTRU TRIVI... NU GARANTEZ CA EXISTA VIATA LUNGA... DAR EXISTA.. JUCATI SI NU NE MAI DERANJATI TIMPUL PRETIOS CU LUCRURI MARUNTE....
!

Ultima editare efectuata de catre SirDevil in Vin Sept 12, 2008 12:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://trivi.superdiscussions.com
zavera
Member

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 34
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 11:41 pm

Amin! Neutral

Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 11:56 pm

hai ca m-ai enervat ...devil tu esti dus cu capul?
unde-s eu mic, ce are copilu meu de-a face cu una cu alta?
intru pe trivi sa ma joc mai nenea , ma doare-n cur de conspiratii mondiale pe care le stii si nu vrei sa le spui, ma doare la basca de viata privata si secreta a voastra
singurul lucru pe care l-am vrut e sa fie atmosfera misto pe canal, altfel ma plictisesc ... e asa greu de priceput?
Sus In jos
SirDevil
Admin

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Vin Sept 12, 2008 12:28 am

BLEIC.... NU LUA IN SENSUL RAU CEEA CE AM SPUS DE COPILUL TAU.. ESTE UN LUCRU FABULOS CA AI COPIL SI SPER SA FITI SANATOSI PANA LA ADANCI BATRANETI... DOAR CA... NU TI SE PARE SUSPECT ... CA DOAR TU ESTI... CUM SA ZIC... UN FEL DE AGHIOTANT?

gymdandy
Junior Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Vin Sept 12, 2008 12:33 am

Fiti atenti !!!! asta e ultimul meu post !!!! da ?????

Ca sa nu se supere lilika ca inventez, am sa pun un post si cateva fragmente , ca poate atz crezut ca mananc cacat aiurea Smile) nu ca n`ar fi o ocupatie banoasa.

Pregativi-va batistele...

Session Start: Thu May 15 22:13:25 2008
Session Ident: lilika
01[22:13] <gymdandy> ce probleme?
01[22:13] <gymdandy> ai chef sa vb ?
[22:14] <lilika> nu stiu daca esti tu persoana potrivita Smile
[22:14] <lilika> no offense }
[22:14] <lilika> {
01[22:14] <gymdandy> Smile
01[22:14] <gymdandy> ok}{
[22:14] <lilika> de cand nu-ti mai pasa de trivi,
[22:15] <lilika> tb sa vb cu altii
01[22:15] <gymdandy> nu`mi mai pasa , ai dreptate Smile
01[22:15] <gymdandy> dar de tine imi pasa
01[22:15] <gymdandy> trivi e trivi, tu esti tu
[22:15] <lilika> nu minti
[22:15] <lilika> n-ai niciun motiv sa-ti pese de mine
01[22:15] <gymdandy> ba am, ca m`am simtit bine oricand am vorbit cu tine despre orice altceva decat trivi
01[22:16] <gymdandy> daca nu-mi pasa, nu te intrebam ce ai, imi vedeam de ale mele, mai ales ca am o gramada
01[22:16] <gymdandy> maine plec din tara...
[22:16] <lilika> Neutral
01[22:16] <gymdandy> cum vrei tu
01[22:16] <gymdandy> oricum, nu te-am confundat niciodata cu trivi pe tine
[22:16] <lilika> ar trebui sa zic drum bun.. dar nu vreau sda sune brutal
[22:16] <lilika> chiar vreau sa iti mearga bine
01[22:16] <gymdandy> nu suna brutal Smile
01[22:16] <gymdandy> o sa imi mearga, sunt sigur de asta
[22:18] <lilika> din pacate, eu acum ma identific cu trivi
[22:18] <lilika> nu stiu de ce
[22:18] <lilika> cand nu sunt acasa, nici nu ma gandesc
[22:18] <lilika> cand ajung...
01[22:19] <gymdandy> ia da quit, si uita-te in oglinda...tzi se pare ca tu, cu toata personalitatea ta, o femeie de cariera....cu succese in viata si reusita, cu esecuri si cu o experienta asa de mare, te identifici cu un canal pe care joaca niste excitati debia trecuti de pubertate ?
01[22:19] <gymdandy> si de trivi nu`mi mai pasa pentru ca nu`mi pasa de petuniu, vlad riz bujix si etc, adica de cei care joaca pe canal
[22:19] <lilika> am o responsabilitate fatza de canalul acesta
[22:19] <lilika> dar n-ar fi numai asta
01[22:20] <gymdandy> da, dar nu asa de mare incat sa-ti influenteze viata asa rau
[22:20] <lilika> nu-mi influenteaza viata
01[22:20] <gymdandy> adica, nu cred ca e cazul sa te intriseze ceva asa de superficial....am inteles, ai responsabilitate....dar pana intr`un pct, in care iti face rau
01[22:20] <gymdandy> ca beneficii nu`ti aduce trivi
01[22:20] <gymdandy> deloc
[22:20] <lilika> doar dispozitia pe moment
[22:20] <lilika> da, ai dreptate intr-un fel
01[22:21] <gymdandy> am dreptate, ca tu ar trebui sa faci cu totul altceva decat sa te indispui intr`o lume virtuala.....ai o viata frumoasa, profita de ea....
01[22:21] <gymdandy> in orice fel
01[22:21] <gymdandy> nu te mai consuma pentru niste pusti
01[22:21] <gymdandy> cum sunt eu
01[22:21] <gymdandy> cum e vlad, cum e petuniu
01[22:21] <gymdandy> si etc
01[22:21] <gymdandy> si restul
01[22:22] <gymdandy> fii peste noi, si peste situatia asta de rahat in care ne situam acum
01[22:22] <gymdandy> ca poti
01[22:22] <gymdandy> daca erai mica, de 19 ani, intelegeam
01[22:22] <gymdandy> te banuiam de lipsa de experienta
01[22:22] <gymdandy> dar asa...
01[22:23] <gymdandy> te rog mult de tot, gandeste-te la tine....ca la altii nu se merita, nimeni nu merita sa suferi pentru el
[22:23] <lilika> Smile
01[22:23] <gymdandy> eu oricum, nu mi`am schimbat sentimentele fata de tine si nu uit ca atunci cand am avut probleme mari de tot ai fost aici
01[22:23] <gymdandy> si m`ai ascultat
01[22:23] <gymdandy> }{
[22:23] <lilika> }{
01[22:24] <gymdandy> si pentru mine nu ai sa fii niciodata trivi Razz oricat ai incerca tu sa te identifici cu canalul Very Happy
[22:24] <lilika> poate am exagerat
01[22:25] <gymdandy> nu cred, si eu am trait sentimente extreme pe mirc
01[22:25] <gymdandy> deseori
[22:28] <lilika> m-am gandit serios sa dau cuiva canalul
[22:28] <lilika> o sa il caut pe edy si o sa vb cu el
[22:28] <lilika> daca nu revine, il dau
01[22:28] <gymdandy> sincer, ti-ar prii
01[22:29] <gymdandy> nu ai nevoie de un stres de genul asta, ca te ajunge pana la urma
[22:29] <lilika> nu stiu daca e neaparat stres
01[22:29] <gymdandy> dupa ce ca e stres la munca , pe strada, la magazin, si etc....cand ajungi acasa in loc sa te destinzi, te stresezi mai tare
[22:29] <lilika> e ceva legat cu scaunul asta de la calculator
[22:29] <lilika> aici ma schimb
01[22:30] <gymdandy> ba e,.....e fun sa fii manager , sa ai putere, control si toate cele...dar pana la urma te ajung toate reprosurile si cererile si privatele interminabile cu diversi
[22:31] <lilika> asta da
Session Close: Thu May 15 23:13:13 2008

A dracu cum toti suntem deasupra situatiei si criticam pe altii ca n`au viata, cand de fapt toti suntem pe trivia de ani de zile, TOTI ne balacarim ca tiganii pe aceleasi canale , desi unii se lupta cu disperare sa se distraga fenomenului cu replici " eu joc trivia for fun" ," eu am treaba multa, debia mai am timp de trivia" , " eu intru ca sunt de la munca...in rest am o super viata" ...hai lasati Smile asta ziceati fiecare si acum 3-4 ani, si acum si cred ca aceeasi placa o sa fie si pe viitor.

Inca putin log , de data asta franturi:

[15:23] <lilika> tu te joci din ce in ce mai mult pe rotrivia
[15:23] <lilika> soundi la fel
[15:23] <lilika> cine a mai ramas ?
01[15:23] <gymdandy> pai toti o sa plecam pe rotrivia din cauza lor
[15:23] <lilika> si ma joc eu singura pe trivi ?

01[14:39] <gymdandy> <+Yaroslavl> nu poti lupta cu masinariile
01[14:39] <gymdandy> .....il zbor
01[14:39] <gymdandy> sincer
01[14:40] <gymdandy> spune`i sa se abtina de la comentarii inutile si poate sa joace linistit
[14:40] <lilika> ignora-l
01[14:40] <gymdandy> nu , ca e pe canal
01[14:40] <gymdandy> nu`l igor
01[14:40] <gymdandy> il zbor
01[14:40] <gymdandy> la urmatoarea replica
[14:40] <lilika> nu
[14:40] <lilika> pls
[14:40] <lilika> nu vreau sa raman singura pe canal..
[14:49] <lilika> daca pentru orice gluma o sa incepem sa dam ban..
[14:50] <lilika> cu cine raman pe canal ???

[21:14] <Lily_> ava nu joaca pe nicaieri
01[21:14] <gymdandy> aha
[21:14] <Lily_> sau pe niste canale nestiute de nimeni
[21:14] <Lily_> lostu..
[21:14] <Lily_> se juca inainte numai pe trivi
[21:14] <Lily_> acum vad ca baga si el pe rotrivia
[21:15] <Lily_> dar cred ca lui sound nu-i place acolo..
[21:15] <Lily_> mai mult de plictiseala
[21:15] <Lily_> de sarbatori a fost cam pustiu pe-aici
01[21:15] <gymdandy> aha
01[21:15] <gymdandy> cred
[21:16] <Lily_> sper sa revina la normal dupa srabatori
[21:16] <Lily_> altfel ma iau de iei

[23:07] <lilika> [22:36:23] <lilika> dar ai dat part asa..
[23:07] <lilika> [22:36:31] <lilika> e clar ca nu ma mai ai la inima Smile
[23:07] <lilika> [22:36:36] <SoundBoy> pai m`am saturat sa joc degeaba asha
[23:07] <lilika> [22:36:40] <SoundBoy> nu mai am spor
[23:07] <lilika> [22:38:08] <lilika> oricum, modul in care ai facut-o...
[23:07] <lilika> [22:38:19] <lilika> spune ca mai ai ceva pe suflet
[23:07] <lilika> [22:38:26] <lilika> in fine..
[23:07] <lilika> [22:38:47] <SoundBoy> pai vroiam de mult sa dau part.. sa joc in alta parte... am jucat mult aici
[23:07] <lilika> [22:38:53] <SoundBoy> cand eshti pe locul 1 park nu mai ai pentru ce lupta
[23:08] <lilika> [22:39:07] <SoundBoy> mai ales cand nu ai concurenta
[23:08] <lilika> [22:39:16] <lilika> soundi..
[23:08] <lilika> [22:39:19] <lilika> n-am zis nimica de motiv
[23:08] <lilika> [22:39:22] <SoundBoy> dar?
[23:08] <lilika> [22:39:23] <lilika> motive, ma rpg
[23:08] <lilika> [22:39:29] <lilika> am zis de MOD
[23:08] <lilika> [22:39:40] <lilika> ok, oricum nu mai are rost
[23:08] <lilika> [22:39:46] <lilika> bafta Smile
[23:08] <lilika> [22:39:53] <SoundBoy> trebuia sa anuntz cu 10 zile inainte? :<
[23:08] <lilika> [22:39:54] <SoundBoy> sau cum?
[23:08] <lilika> [22:40:20] <lilika> nu fi rautacios
[23:08] <lilika> [22:40:25] <lilika> chiar n-ai de ce
[23:08] <lilika> [22:40:28] <lilika> e ok !
[23:08] <lilika> [22:40:29] <SoundBoy> pai nu sunt
[23:08] <lilika> [22:40:30] <lilika> }{
[23:08] <lilika> [22:40:32] <SoundBoy> }{
[23:08] <lilika> si atat..
01[23:08] <gymdandy> Smile aha
01[23:08] <gymdandy> ok
01[23:08] <gymdandy> treaba lui
01[23:08] <gymdandy> nu ma deranjeaza
[23:09] <lilika> pai nici pe mine Smile
01[23:09] <gymdandy> Very Happy
[23:09] <lilika> important e sa se joace pe trivi Smile
[23:09] <lilika> ca in ultimul timp il cam scapasem si pe rotrivia

mama, sunt atata de multe ...incat mi`e sila sa mai caut, e evident

Vezi tu liliko, nu a fost nevoie sa construiesc scenarii fictive sau sa`mi vars veninu` ( altfel fiind om credincios ) , tu singura te-ai batut Smile
Sus In jos
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Vin Sept 12, 2008 8:16 am

pariez 1 RON ca nu e ultimul lui post

eh devilush tii minte cand te bazaiam la cap sa faci forumu asta ... stiam eu ca e nevoie de un loc unde sa-si verse lumea amaru Twisted Evil

P.S. La multi ani, Devil .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Canalului #Trivi :: Administrativ-
Mergi direct la: