Forumul Canalului #Trivi

Forumul canalului #trivi.Locul unde ne intalnim pentru a discuta totul despre trivia si nu numai... Discutii, sugestii....

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

SIRDEVIL : Renunt sau nu?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Da
50%
 50% [ 2 ]
Nu
50%
 50% [ 2 ]
Total voturi : 4

AutorMesaj
SirDevil
Admin

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 39
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mar Sept 09, 2008 4:55 pm

Aspept parerile voastre ca sa stiu ce decizie trebuie sa iau cu privire la viitorul meu pe canalul #trivi.

Bleic
Member

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 44
Localizare : Iasi, mal Bahlui
Data de inscriere : 31/03/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mar Sept 09, 2008 5:36 pm

dincolo de cearta ta cu petuniu parerea mea este cam de felul:
-intr-o comunitate pot exista antipatii si simpatii ..e inevitabil
-intri acolo daca te simti bine daca iti face placere
-daca nu te mai simti bine nu mai intri sau intri mai rar
-nu e corect sa incerci sa inlaturi pe cineva din comunitate daca nu agreezi persoana, ! ignore e cea mai buna solutie
-eu personal ....daca m-as intelege si m-as simti bine macar cu doua persoane undeva, n-as pleca chit ca ceilalti zece nu ma agreeaza
cam asta ar fi
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
zavera
Member

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 34
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mar Sept 09, 2008 6:02 pm

Ce cearta? Cum? In ce fel? Pai mai intai spune-ne tu ce s-a intamplat ca mai apoi sa ne dam si noi cu parerea...daca tot ne rogi.

Associate Member

Numarul mesajelor : 108
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/03/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mar Sept 09, 2008 6:05 pm

nimic

Ultima editare efectuata de catre lilika in Mier Sept 10, 2008 6:40 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
tristul
Member

Numarul mesajelor : 64
Varsta : 28
Localizare : Asia Mica

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mar Sept 09, 2008 6:48 pm

esti tu asa important incat sa votam noi aici daca sa ramai tu sau nu? de fapt, lasa-ma sa reformulez, e cineva asa important pe mIRC, incat sa ajunga subiect de forum plecarea lui sau nu?de ce-ti pasa de parerea celorlalti? fa ce vrei tu! mai ales ca ai si puterea sa faci asta. fa cum ti-e mai bine, fa ce te taie capul, doar e al tau. ca te suporta majoritatea userilor ( presupun ca asta asteptai sa vezi din vot) sau nu nici n-ar trebui sa conteze. Exclamation
Sus In jos
SirDevil
Admin

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 8:18 am

Adio tuturor.

apasul
Member

Numarul mesajelor : 50

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 3:32 pm

Devile sincer e treaba ta daca vei mai intra sau nu pe trivi.Succes in noile tale activitati triviistice.
Dupa parerea mea alta e problema, nu vreau sa atac pe nimeni si daca atac sincer nu ma intereseaza:de cand pe trivi s`a format echipa inpieces au inceput problemele(minore, majore nu conteza)s`a ajuns ca anumiti jucatori (unii mai vechi, unii mai noi sa nu mai intre pe canal sau daca mai intra nu joaca)si asta ar trebui sa iti dea de gandit tie LILI pentru ca tu esti managerul.
In ordine cronologica(sau nu) cam astea au fost.
1.gym si`a dat remuser si nu a mai intrat dupa o cearta cu sthil.
2.ava a fost urmatorul care nu a mai intrat.
3 sound joaca unde se simte bine
4 sharada
5 devil
6.Altii intra doar pentru ca au acces si le e frica sa nu fie admonestati ca sunt logati si nu joaca.
Nu am spus asta pentru a se gasi vinovati, dar ar trebui sa`ti dea de gandit LILi pentru ca tu esti managerul canalului si poate daca ai fi gestionat altfel lucrurile ar fi iesit mai bine si nu s`ar fi ajuns aici.Gandeste`te doar ca unii din astia de mai sus jucau pe trivi cand altii nici nu auzisera de acest canal(printre acestia ma numar si eu si cred ca si tu)
Bleica a spus bine o chestie "intr-o comunitate pot exista antipatii si simpatii ..e inevitabil" insa tu ar fi trebuit sa fi singura impartiala de pe canal.THINK about it.
Sus In jos
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 4:32 pm

apashu nu-s de acord cu tine:
1. internetul mi-a demonstrat azi ca nu ar trebui sa fie lasat sa joace pe nici un canal, roaga pe lilika sa-ti dea si tie schimbu de replici cu ala; in plus azi si-a batut joc de canalul trivi dand de mai multe ori jump la deci (nu mai pun la socoteala faptu ca mi-a dat si mie ban absolut gratuit de pe trancestyles:
* You were kicked from #TranceStyles by X ((MythThunder) vezi ca te cearta pulilika ca ai intrat pe alt canal, fugi repede !)
tu ce zici, ai vazut-o vreodata pe lilika vorbind asa? indiferent de deciziile luate
2. ava probabil are alte motive ..nu cred ca intra nici pe alte canale
3.4. sharada si devil s-au ofuscat ca Petuniu e lasat in continuare sa joace desi a avut mici dispute cu ambii .. disputele se rezolva pe privat nu prin banare ...asa sharada poa sa ceara sa fiu dat si eu afara de pe canal ca si eu am dispute cu ea
5."Altii intra doar pentru ca au acces si le e frica sa nu fie admonestati ca sunt logati si nu joaca" -- gandesti ca un copil ...cum adica sa joci de frica ca-tz ia accesu? pai daca nu-ti place un canal nu mai intri...ce nevoie mai ai de acces acolo? or fi unii colectionari de accese dar eu nu-s

Lilika ti-a demonstrat ca e impartiala prin faptul ca nu s-a bagat in cearta lor si nu a luat masuri impotriva vreo unuia din jucatori

Una peste alta eu inca nu reusesc sa inteleg ce va deranjeaza asa tare ca echipa inpieces are jucatori care joaca mult sau joaca bine, sau ca petuniu are jdemii de rogere; probabil ca unor zei in ale tastarii rapide nu le-a convenit ca exista cineva care tasteaza si repede si are si cultura? petuniu are un stil ironic care poate zgaria pe unii ...admit ca m-am mai enervat si eu dar numai ironia care-si atinge tinta doare ... ignorati-l pe el, sau pe riz sau cine nu va place si gata ..e chiar asa greu? eu cand intru pe canal raspund la intrebari si , in paralel, daca am cu cine, port si o conversatie, daca nu .. nu. Dar sa cer managerului sa nu-i permita lui X sa intre pe canal ca nu-mi place fatza lui ...mi se pare lipsit de bun simt
Sus In jos
tristul
Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 4:49 pm

apasul a scris:
Devile sincer e treaba ta daca vei mai intra sau nu pe trivi.Succes in noile tale activitati triviistice.
Dupa parerea mea alta e problema, nu vreau sa atac pe nimeni si daca atac sincer nu ma intereseaza:de cand pe trivi s`a format echipa inpieces au inceput problemele(minore, majore nu conteza)s`a ajuns ca anumiti jucatori (unii mai vechi, unii mai noi sa nu mai intre pe canal sau daca mai intra nu joaca)si asta ar trebui sa iti dea de gandit tie LILI pentru ca tu esti managerul.
In ordine cronologica(sau nu) cam astea au fost.
1.gym si`a dat remuser si nu a mai intrat dupa o cearta cu sthil.
2.ava a fost urmatorul care nu a mai intrat.
3 sound joaca unde se simte bine
4 sharada
5 devil
6.Altii intra doar pentru ca au acces si le e frica sa nu fie admonestati ca sunt logati si nu joaca.
Nu am spus asta pentru a se gasi vinovati, dar ar trebui sa`ti dea de gandit LILi pentru ca tu esti managerul canalului si poate daca ai fi gestionat altfel lucrurile ar fi iesit mai bine si nu s`ar fi ajuns aici.Gandeste`te doar ca unii din astia de mai sus jucau pe trivi cand altii nici nu auzisera de acest canal(printre acestia ma numar si eu si cred ca si tu)
Bleica a spus bine o chestie "intr-o comunitate pot exista antipatii si simpatii ..e inevitabil" insa tu ar fi trebuit sa fi singura impartiala de pe canal.THINK about it.

In primul rand, echipa formata din petuniu, bujixx, mrstihl, davey, vlad_riz a avut si alte nume si nu cred ca odata cu numele InPieces au inceput belele. Daca te-a pus gymmy sa ataci pt ca el nu mai are..cum sa zic eu..sustinere, du-te tare si lasa-ne. Habar nu am de unde sau de la cine a aparut curentul asta cum ca noi stricam tot. Ti-am dat peste maini cand tastai? te rog, spune-mi, insist. ti-am dezactivat ignore-ul, asa incat sa nu ne mai poti ignora? mi-e greu sa cred! daca tu vrei sa-mi spui mie ca voi restu, SFINTII, aveti un comportament absolut normal iar noi, gunoaiele, suntem niste nenorociti care nu cautam decat sa va calcam pe voi pe nervi, inseamna ca ai probleme. Ce-ar fi sa-ti vezi de jocul tau si de echipa ta, vrei? NU ti-am adresat nici cel mai mic repros, niciunul din noi, cu nicio ocazie recenta, ba chiar am spus ca esti la locul tau. Deh, se mai insala omul. Sariti sa aparati un dobitoc care nu merita pic de atentie, si aici nu vorbesc de devil, de ava sau de sharada. Treaba ta, dar tu pierzi. Salut
Sus In jos
gymdandy
Junior Member

Numarul mesajelor : 18

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 5:05 pm

gymmy a ales sa nu se mai apere, ca nu are de ce anume Smile) astea-s atacuri ? ce dracu` ma...invatati si voi de la probabilu, el stia sa ma atace, ce faceti voi e ceva genu` " ba a ma-tii"

ce face lilika e un act disperat , nu stie cum sa se mai imparta intre trivi si rotrivia si nenumaratele private dramatice, tuh liliko ...unde voiai sa plece jucatorii ? pe triviuta ? normal ca vin pe sonics, ar fi mers pe rotrivia ...dar ai avut grija sa distrugi si canalu` ala din megalomanie Smile pana sa te bagi tu in el era super ok...

la cei 36 de ani pe care`i ai trebuia sa stii totusi ca nu e chiar ok sa fortezi mana nimanui, ca nici macar din cauza jugului de acces pe care`l oferi...si nici din bunul simt n`or sa stea pe un canal cu forta....

cred ca nu te suportai cu cellabela pentru ca sunteti identice, nici o diferenta, la fel intra si ea in privatele tuturor cand jucau pe alt canal...

is curios daca stie romaniac de faptul ca dai suspend jucatorilor care joaca pe alte canale Smile)

ca sunt eu dizgratios si deloc boem, ca sunt cubic si necizelat ....nu vad ce importanta ar avea in fata jucatorilor ...ca e petuniu foarte bun si face 9 in sir cand sunt 20 de jucatori pe canal , e calitatea lui....ca vlad riz n`a trecut de faza " sa`l denigram pe tomescu" e problema lui Smile) ca mrstihl e necioplit....e problema lui....fiecare cu problemele lor joaca unde se simt bine , toti cu calitatile si defectele lor

ah, liliko...vezi ca e aniujual suparat:

<aniujual> nu mai sunt eu cel care interzice lumii sa intre pe trivi ? Sad
Sus In jos
apasul
Member

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 5:05 pm

bleica e bine ca nu esti de acord cu mine nu conteaza sa fi cu mine sau impotriva mea.....
Hai sa`ti raspund la subiect ca nu prea mai am timp.
1 gym a facut un lucru reprobabil azi e treaba lui ce a facut discutia asta mi se pare inutila din moment ca bag de seama ca tu nu ai citi ce am zis eu....crezi ca daca tomescu nu iesea de pe canal din cauza unei certi cu terti mai facea lucrurile astea....nu cred
2 ava intra pe alte canale stiu sigur ...de unde stiu e treaba mea ..................... was last seen parting #royal-trivia 3 days, 16 hours ago stating "Leaving".nu i`am pus nickul si ip pentru ca nu vreau sa considere ca l`am "dat in primire"
3 chiar lili mi`a zis azi ca sharada avea dreptate in cearta cu petuniu si ca trebuia sa acioneze ea nu sa isi dea remuser.
5 unul dintre ei e koby probabil pentru ca e copil si de aia gandeste asa, la restul nu le dau nume pentru ca nu vrea muschiu meu
6 chiar nu ma intereseaza echipa inpieces ma doare la basca de ea si de cei care joaca in ea .....de acolo nu m`am certat decat cu sthil si cu vlad in rest n`am treaba cu nimeni poa sa joace cat vor chiar nu ma intereseaza , pot sa faca ce vor pe canal sa aiba toate qb ei e treaba lor sa fie sanatosi grasi si frumosi
Vlad cu tine refuz sa port un dialog pentru ca n`am cu cine.Daca tu crezi ca m`a pus tomescu sa`i iau eu apararea esti chiar amuzant.....du`te si ascunde`te sub fusta mamei si nu mai incerca sa pari interesant
N`am zis ca suntem sfinti si voi gunoaie nu am incercat sa iau apararea sau sa atac pe nimeni......dar prin postul tau mi s`a confirmat ceva.....chiar ai sustinerea lilikai pentru ca doar ce am terminat de vb cu ea si hop si tu pe forum.......coincideta da. TU chiar esti nebagat in seama esti un copil idiot care nu stie cum sa se faca auzit?Ma doare pe mine la basca de parerea ta sau a altora pentru mine nici macar nu existi tu chiar nu vezi ca nu am avut vreodata vreo conversatie cu tine." ZEULE" lasa`ma ,sincer nu sunt demn sa ma bagi in seama, sunt prea mic pe lumea asta sa merit atentia ta asa ca du`te "ZEULE" du`te si nu mai insista atat sa`ti spun.IN CAZ CA NU AI OBSERVAT CHIAR NU AM AVUT VREUN REPROS LA ADRESA VOASTRA AM SPUS DOAR CA LILI TREBUIA SA GESTIONEZE ALTFEL LUCRURILE.se pare ca nu ai inteles si iar te`ai bagat in seama cu japca............aaaaaaaaa am uitat ti`ai aparat sefa , prietena atacand......doar atat poti? Shocked credeam ca esti in stare de mai mult.NU MA DEZAMAGI
Sus In jos
apasul
Member

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 5:09 pm

vezi ma tomescule daca ma pui sa te apar Razz ma taca astia mici pe mine Rolling Eyes eu cred ca i`ai facut ceva dureros lui vlad ma confused de te iubeste asa lol!
Sus In jos
tristul
Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 5:12 pm

apasul a scris:
bleica e bine ca nu esti de acord cu mine nu conteaza sa fi cu mine sau impotriva mea.....
Hai sa`ti raspund la subiect ca nu prea mai am timp.
1 gym a facut un lucru reprobabil azi e treaba lui ce a facut discutia asta mi se pare inutila din moment ca bag de seama ca tu nu ai citi ce am zis eu....crezi ca daca tomescu nu iesea de pe canal din cauza unei certi cu terti mai facea lucrurile astea....nu cred
2 ava intra pe alte canale stiu sigur ...de unde stiu e treaba mea ..................... was last seen parting #royal-trivia 3 days, 16 hours ago stating "Leaving".nu i`am pus nickul si ip pentru ca nu vreau sa considere ca l`am "dat in primire"
3 chiar lili mi`a zis azi ca sharada avea dreptate in cearta cu petuniu si ca trebuia sa acioneze ea nu sa isi dea remuser.
5 unul dintre ei e koby probabil pentru ca e copil si de aia gandeste asa, la restul nu le dau nume pentru ca nu vrea muschiu meu
6 chiar nu ma intereseaza echipa inpieces ma doare la basca de ea si de cei care joaca in ea .....de acolo nu m`am certat decat cu sthil si cu vlad in rest n`am treaba cu nimeni poa sa joace cat vor chiar nu ma intereseaza , pot sa faca ce vor pe canal sa aiba toate qb ei e treaba lor sa fie sanatosi grasi si frumosi
Vlad cu tine refuz sa port un dialog pentru ca n`am cu cine.Daca tu crezi ca m`a pus tomescu sa`i iau eu apararea esti chiar amuzant.....du`te si ascunde`te sub fusta mamei si nu mai incerca sa pari interesant
N`am zis ca suntem sfinti si voi gunoaie nu am incercat sa iau apararea sau sa atac pe nimeni......dar prin postul tau mi s`a confirmat ceva.....chiar ai sustinerea lilikai pentru ca doar ce am terminat de vb cu ea si hop si tu pe forum.......coincideta da. TU chiar esti nebagat in seama esti un copil idiot care nu stie cum sa se faca auzit?Ma doare pe mine la basca de parerea ta sau a altora pentru mine nici macar nu existi tu chiar nu vezi ca nu am avut vreodata vreo conversatie cu tine." ZEULE" lasa`ma ,sincer nu sunt demn sa ma bagi in seama, sunt prea mic pe lumea asta sa merit atentia ta asa ca du`te "ZEULE" du`te si nu mai insista atat sa`ti spun.IN CAZ CA NU AI OBSERVAT CHIAR NU AM AVUT VREUN REPROS LA ADRESA VOASTRA AM SPUS DOAR CA LILI TREBUIA SA GESTIONEZE ALTFEL LUCRURILE.se pare ca nu ai inteles si iar te`ai bagat in seama cu japca............aaaaaaaaa am uitat ti`ai aparat sefa , prietena atacand......doar atat poti? Shocked credeam ca esti in stare de mai mult.NU MA DEZAMAGI

ok
Sus In jos
apasul
Member

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 5:23 pm

* You were kicked from #trivi by X ((lejer) a scos mama de sub fusta un ban, special pt tine) te intreb doar atat PROSTIA DOARE? daca ar durea te`ai tavali pe jos de durere.
UN prost mai mare ca tine pe aceasta planeta nu exista esti un dobitoc,vai mama ta si vai pasarica ta,mi`ai dat ban pentru ce am postat pe un forum esti chiar dobitoc nici n`am cuvinte sa te injur sau sa te calomniez tu esti intruchiparea tuturor prostilor.
PS:lili sper sa te simti bine in continuare cu vlad al tau pe canal, cel care nu are putere nelimitata
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

proletari din toate tarile uniti`va cheers cheers cheers
Sus In jos
apasul
Member

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 5:25 pm

mersi tuturor celor ce mi`au ras accesul =))=))=)) niste dobitoci care nu au nici o treaba cu acest canal
Sus In jos
perfectxxl
New Member

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/04/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 6:16 pm

Nu stiu eu prea multe despre discutiile dintre voi, dar e clar ca ceva nu e in regula.
Cred ca problema de dincolo de certuri este una singura: de ce jucam?
Da, un intrebare scris si rescris pe atitea forumuri de a cazut in... dizgratie?!
De unde atita intoleranta, nu imi explic. O sa ma repet: eu joc extrem de lent si nu am nici cea mai mica jena sa continuu sa o fac. Dactilografa nu mai devin, e clar! Nu am aptitudini si nici nu fortez mina destinului straduindu-ma. Iar chestia cu reactia... ma gindesc numai la multiplele reactii la intrebari ce frizeaza ridicolul si nicidecum nu ataca trebi de cultura generala.
In plus, incercarile de hipercorectitudine, mascate destul de bine de hlamida "sa ne imbunatatim continuu ca sa...", incep sa dezvaluie treptat o lipsa de-acolo de la "ca sa".
Ramin la parerea mea ca ar fi frumos ca trivia sa fie un sprijin in cunoasterea celorlalti si un mijloc de relaxare... netriviala. Nimic mai mult!
Sus In jos
lovethieff
Junior Member

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 10/07/2008

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 7:26 pm

ce simplu o spune profesorul Smile
salutare perfect.
dar nu e chiar asa.nu e alb sau negru, sunt MULTE nuante de gri.oameni apropiati mie, au fost fortati sa plece de pe canal.iar tu VLAD, tind foarte tare sa ma bucur ca nu te-am cunoscut personal(poate ma convingi ca gresesc) dar ce-ai facut tu, cu banul la Apashool, pe care eu NU il cred in stare sa jigneasca neprovocat...e CEL PUTIN incalificabil.
Si, da, Lili a gresit in judecarea unor situatii.atat pot spune, pt ca mai mult nu ma intereseaza, nu ma priveste direct niciuna din ele.sper totusi ca n-am suparat inca pe nimeni dintre cei care m-au suparat pe mine, pe #trivi Smile
Sus In jos
SirDevil
Admin

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 7:34 pm

eu nu spun decat atat:

SUNT MULTE LUCRURI DE CARE CEI CARE COMENTEAZA AICI NU AU DE UNDE SA STIE, MULTE LUCRURI CARE AU FOST ASCUNSE, ASA CA NU ARE ROST SA VORBITI ASA CAND NU STITI DESPRE CE E VORBA.

lilika
Associate Member

Numarul mesajelor : 108
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 8:04 pm

apashul, mai intai o sa-ti raspund tie, desi am vb destul in pvt. Deci toate problemele se trag anume de la faptul ca am incercat sa fiu impartiala, dar asta n-au putut s-o suporte unii, care asteptau sa fiu clar de partea lor (nu conteaza din care tabara erau), si m-am pomenit la mijloc. Faptul ca unii au plecat de pe canal, asa e, dar totusi, f putini au plecat pt a nu se mai intoarce.
Nu voiam sa ating subiectul gymdandy, asa cum n-am mai facut-o de f mult timp incoace (am considerat ca e mai bine sa ignor persoanele car pur si simplu nu mai exista pt mine), dar ma simt nevoita sa-l mentionez, totusi, mai ales dupa rautatile de azi cu !jump la deci timp de cateva minute pana a apucat ava sa schimbe parola. Sincer, eu nu m-am gandit s-o schimb dupa ce a plecat gymdandy de pe trivi, pur si simplu n-am crezut ca poate fi asa josnic ca sa profite de ea... Tu ai crezut ca-mi faci rau mie ? Ti-ai facut tie, asa au vazut si altii adevarata ta fatza Smile Doar o singura obiectie inca, gymy.. Tu nu ai renuntat sa te aperi, las-o balta, tu nu aveai de ce sa te aperi, pt ca nimeni nu te-a atacat. Tu, in schimb, m-ai urmarit pe oriunde, chiar si pe canalul meu. Nu mai zic de alte rautati gen /quit-uri: Sa dea dumnezeu sa intri cu salvarea in pom sau ban pe canalul lui Devil cu mesaj: vezi ca-ti bate menopauza la usa ! Ce sunt astea, decat niste refulari rautacioase ale... nu.. n-ai sa vezi de la mine Smile ramai in frustrarea ta..
De la Devil imi cer scuze (unii de mai sus o sa zica, bineinteles, ca o fac din ipocrizie, de frica sau mai stiu eu ce , dar tu ma cunosti mai bine si dovada e ca de la altii nu mi-am cerut pt ca n-am avut de ce). Ar fi trebuit sa vb mai intai cu tine in pvt, dar nu erai, iar eu ma grabeam sa plec.. oricum, nu m-am asteptat s-o iei asa in nume de rau, incat sa permiti unora sa-si bata joc de mine pe canalul TAU. Sau de bleic, sau de altii care se joaca pe trivi.
Vlad, te-am rugat sa nu faci prostii. Nu pot sa stau mereu cu ochii pe tine. Desi nu esti rau intentionat, actionezi impulsiv, la nervi, de aia imi permit sa-ti rad accesul pt a evita pe viitor asemenea situatii. NU se da ban sau remuser nemotivat, cand vrea muschiul tau ! Culmea e ca inainte de asta, cu cateva minute, ii spuneam lui apash ca am incredere in tine si ca nu ai abuza de puterea care o ai pe trivi.
Enfin... am facut multe greseli, si cele mai multe prin faptul ca am avut o incredere nemarginita in unii (gymdandy, probabil asta ai vrut sa spui si tu cand m-ai accesat azi cu zambetul ala triumfator in pvt, dar tu esti primul pe lista, sa stii). Oricum, nu va asteptati ca o sa cobor la rautatile voastre. Pentru acei care mai tin la #trivi apelez cu rugamintea sa va ganditi daca vreti alt manager si daca il votati cu majoritatea voturilor, eu predau canalul. L-am pastrat cu scopul sa-l predau lui Edy, daca se mai intoarce, dar se vede treaba ca nu mai are de gand. O sa ma retrag si eu sa-mi cresc nepotii Very Happy
Cam atat pt astazi.
Sus In jos
Badseed Indeed
Junior Member

Numarul mesajelor : 17
Varsta : 33
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 8:58 pm

Vlad, te-am rugat sa nu faci prostii. Nu pot sa stau mereu cu ochii pe tine. Desi nu esti rau "intentionat, actionezi impulsiv, la nervi, de aia imi permit sa-ti rad accesul pt a evita pe viitor asemenea situatii. NU se da ban sau remuser nemotivat, cand vrea muschiul tau ! Culmea e ca inainte de asta, cu cateva minute, ii spuneam lui apash ca am incredere in tine si ca nu ai abuza de puterea care o ai pe trivi."

Lilika , am avut o discutie azi , sper ca iti mai aduci aminte , era legate de jocul in sine , si nu de certurile dintre jucatori .Sa stii ca atunci pareai impartiala, dupa cum ti-am si zis.
Vazand ce s-a intamplat ulterior , nu pot sa spun decat ca m-am inselat amarnic.
In calitatea ta de operator nu trebuia sa "il dojenesti " pe vlad_Riz pentru ce a facut , el a dat ban fara motiv nu ?..trebuia sa ii dai ban..din cate stiu eu , daca regulile nu s-au schimbat intre timp.
Tin minte ca, cu un an in urma , aveam acces..si am facut aceeasi prostie , am dat ban la cineva , si am fost "suspendat" pentru o luna (am avut ban pe ip) , nu de tine , ci de ava , cu reasonul "nu dai ban la cineva fara motiv "..ei bine , regula aceastra trebuia sa se aplice si azi .
Nu ai fost impartiala , si tind sa ii dau dreptate apasului , de fapt tuturor celora care afirma ca vlad_Riz este "Copilul tal de suflet". ..
cam atat ..seara frumoasa tuturor
Sus In jos
gymdandy
Junior Member

Numarul mesajelor : 18

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 9:40 pm

in continuare e socant cum la 36 de ani te cobori la mintea copiilor de 17-23 de ani...le tii private de 2-3 ore, ii manipulezi cu accese si cu replici lacrimogene si tot felu de tertipuri de femeie libidinoasa....

cellabela spre deosebire de tine nu era libidinoasa, ea era doar proasta si atat.....cam cat de prosti ai impresia ca iti sunt jucatorii de pe canal sa puna botu` la faze gen " gymdandy e de vina pentru tot" ...chiar crezi ca nu a observat nimeni cat de megalomana esti ?

nu te-ai multumit sa distrugi rotrivia ? nu`ti ajunge ? mai ia o pauza de mirc ceva, si lasa placa asta cu tomescu ne vrea raul....ca mise rupe mie de trivi

daca`l mai stii pe JustTooba, ( JT_) , stii ca si el a plecat acum ceva muulta vreme de pe trivi in conditii asemanatoare, si o vorba de-a lui mi`a ramas in minte ..si anume ca trivi e un canal de tranzit, si asa o sa fie mereu

nu ai vrut sa fii impartiala...ai vrut sa AI TOTUL, ai vrut sa distrugi rotrivia ca sa-ti vina jucatorii pe trivi...ai vrut sa`i pastrezi pe bucuresteni la tine pe canal in detrimentul tuturor care rational te-au rugat sa n`o faci.....lasa placa asta cu echidistanta....in continuare sunt curios daca stie romaniac cum le dadeai suspend la jucatori pentru ca jucau pe rotrivia, sau cum le tineai predici de ore in sir ca nu joaca pe trivi Smile)

ideea e ca esti totusi prea batrana pentru faze de genu` asta, si imbatranesti si mai rau odata cu ele

daca ma gandesc bine esti exact ca basescu Smile)))))) spui fiecaruia ce vrea sa auda....daca azi trendu e sa spui ca sirdevil e najpa pentru canal...o faci, daca peste 2 ore vezi ca-ti pleaca jucatorii.....iti stergi postul....daca azi da bine sa`l sustii pe vlad ....o faci, daca maine nu mai da bine....ii iei accesul Smile)

esti un manager jucator si tu Smile

l`am rugat pe aniujual sa isi spuna si el parerea, pentru ca inainte de mine, el era ticalosul care INTERZICEA jucatorilor sa intre pe trivi , remember ? Smile) el a zis doar ca :

<aniujual> nu vreau sa pornesc conflicte intre canale Smile)))))))

stii vorba aia ...orice gasca se crede lebada, orice infirmiera...., doctor fiind ar trebui sa fii mai alerta la semnele precoce de paranoia, caci ea strikes again foarte des Smile

.

.
Sus In jos
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 10:09 pm

scrisesem ceva aiurea
am sters

Ultima editare efectuata de catre Bleic in Mier Sept 10, 2008 10:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
tristul
Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 10:18 pm

eu ti-am lasat mesaj si ti-am spus ca nu mai intru, lilika. nu stiu daca rezolv vreo problema, dar cred ca asta era lucrul corect din partea mea.n-am actionat impulsiv, de altfel eram convins ca o sa zica iar toata lumea asta.am uitat eu sa-mi sterg accesul, imi cer scuze. De asemenea, ii rog sa ma scuze si pe gymdandy, sirdevil,apasul si pe oricine cu care am mai avut conflicte.poate sunt tardive, dar n-as vrea sa renunt la lumea asta virtuala, numita trivia, certat cu jumatate din cei cu care am jucat de-a lungul timpului. am gresit si eu, probabil ati gresit si voi, nu ma astept sa-mi acceptati regretele, dar simt nevoia sa ma scuz. pa`pa
Sus In jos
SirDevil
Admin

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Mier Sept 10, 2008 11:11 pm

Indiferent de tot ceea ce se zice, VOI TREBUIE SA STITI UN LUCRU:

PE TRIVI NU MA MAI INTORC IN VECI.

SI INCA CEVA NICI MACAR EXTRA NU MAI REUSESTE SA MA INTOARCA.

EL STIE CA AM RENUNTAT LA TRIVI SI CUM A AFLAT (PENTRU CA EU L-AM ANUNTAT) IMEDIAT A PUS MANA PE TELEFON SI M-A SUNAT. DAR ELEGANT I-AM DAT RESPINS SI I-AM TRIMIS MESAJ CA O SA DISCUTAM ALTA DATA.

ORICUM, LUCRURILE SUNT MULT MAI ADANCI DECAT O BANALA CEARTA PE CANAL, SE INTAMPLA DE MULT TIMP SI ORICE LUCRU SAU ORICE CHESTIE PE CARE O ACCEPTI AZI, O ACCEPTI MAINE, O ACCEPTI POIMANE, LA UN MOMENT DAT TE SATURI!
N.B.: VEZI ROMANII.... LA UN MOMENTAT S-AU SATURAT DE CEAUSESCU.

EU STIU MAI MULTE LUCRURI PENTRU CA INEVITABIL, STAU SI MA GANDESC SI IMI DAU SEAMA CA AM CEVA ANI PE TRIVI, SI S-AU ADUNAT.

AJUNGA.

Bleic
Member

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   Joi Sept 11, 2008 12:30 am

ok, m-am razgandit, sterg si aici

Ultima editare efectuata de catre Bleic in Joi Sept 11, 2008 8:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: SIRDEVIL : Renunt sau nu?   

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Canalului #Trivi :: Administrativ-
Mergi direct la: