Forumul Canalului #Trivi

Forumul canalului #trivi.Locul unde ne intalnim pentru a discuta totul despre trivia si nu numai... Discutii, sugestii....

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
apasul
Member

Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 30/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 6:16 am

Parerea mea e ca ar fi trebuit sa isi dea demisia dupa europene.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
arminel
New Member

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 29/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 1:36 pm

clar trebuie sa isi dea demisia.
noua ne trebuie un antrenor strain 100%
cum e carel bruckner sau cum se scrie.
asa ne trebuie unull!
Sus In jos
Io`sEmo
Junior Member

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 24
Localizare : cu gps`ul

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 1:42 pm

e prea tarziu pentru demisie Razz dupa europene era mai ok, acum ar trebui sa astepte cateva meciuri pana sa-si dea demisia Very Happy daca si-o da acum... probabil nationala o sa o conduca iovan sau io shtiu ce antrenor gasit peste noapte bounce

P.S.: ce misto is emoticonurile Very Happy rendeer farao lol! lol!
P.P.S.: in concluzie sa-si dea drq demisia Evil or Very Mad dar nu acum Smile
P.P.P.S.: Very Happy face cineva si un poll ? Basketball
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.branzapegratis.ro
AqvIL
Junior Member

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 3:02 pm

phu... cu ce e de vina antrenoru ca jucatorilor le e lene sa alerge....

romanului nu-i trebuie antrenor... ii trebuie o blonda... cu un bici in mana... si sa-l arda pe spate pana alearga 90 de minute ca robotu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil eu asa le-as face clown
Sus In jos
zavera
Member

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 34
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 3:43 pm

Hai sa ma bag sio un pic in seama Very Happy
Io ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic in felu' urlator: Piturca pleaca de la nationala si vinde Andone Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Eiiiiiii??????? geek

Junior Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 3:44 pm

eu cred ca daca te numeste pe tine in functia de antrenor principal ... astia iau si World Cup si Euro si tot geek
Sus In jos
apasul
Member

Numarul mesajelor : 50

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: scuza`ti off topicu   Dum Sept 07, 2008 3:47 pm

pe cine vinde andone zavero? Shocked treci la cafeneaua pentru femei imediat Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
zavera
Member

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 4:08 pm

AqvIL a scris:
eu cred ca daca te numeste pe tine in functia de antrenor principal ... astia iau si World Cup si Euro si tot geek

Shocked Sa stii ca la asta nu m-am gandit. Dar deocamdata bag toti banii pe Andone!! rabbit

apasul a scris:
pe cine vinde andone zavero? Shocked treci la cafeneaua pentru femei imediat Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

lol! Plictis mare la femei, ce sa fac... trecui sio p-aci. Poate-poate reusesc sa intru-n schema, dar vad ca imediat ati sarit sa va inlaturati inamicu'. Sad Sad

Junior Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 4:13 pm

apash ala e rau Sad

lasa Very Happy poti ramane ... e bine prin carciuma sa fie si o femeie ca mai ne limpezim si noi ochii jocolor
Sus In jos
lilika
Associate Member

Numarul mesajelor : 108
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 8:12 pm

Antrenor strain la NATIONALA Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question Shocked
HAHAHAHA Laughing
Desi.. adevarul e ca cel mai bun antrenor al unei echipe romanesti a fost Protasov. Si e prea bun pentru CFR Cluj. Ar fi ceva daca l-ar ademeni astia cu ceva la Nationala... dar din cate am auzit eu, ar fi zis ca nu se mai intoarce ever in mizeria si tzigania din Bucuresti Very Happy
Sunt de acord ca tb sa plece Piturca... dupa insuccesele care le-a avut in ultima perioada... Deci... cea mai reala candidatura ramane Andone. Simpatic ! geek
Sus In jos
zavera
Member

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 8:18 pm

Baietzi, OUT!!!!!!!! lol! lol! lol!

Junior Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 8:27 pm

dar eu vreau sa raman bounce
Sus In jos
lilika
Associate Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 9:06 pm

Tu po`sa ramai, ca esti mic. Te infiem !
Sus In jos
AqvIL
Junior Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 9:34 pm

Embarassed e visul meu sa fiu infiat de 2 blonde alien
Sus In jos
tristul
Member

Numarul mesajelor : 64
Varsta : 28
Localizare : Asia Mica

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Dum Sept 07, 2008 10:31 pm

In primul rand, una e sa fii antrenorul unei echipe de club, alta e sa fii antrenorul unei nationale. Cred ca-si da toata lumea seama de ce Smile. D'aia nici nu-s asa entuziasmat de ideea cu Andone, cu Dan Petrescu sau cu alti antrenori care n-au antrenat niciodata o nationala. Nu ne permitem experimente. Cat despre un antrenor strain, sa fim seriosi, nu "irosesc" astia cascavalul pe salariul lui, ca-s zgarciti. Pana la urma, Piti ne-a calificat la Euro 2000 si a fost dat afara pe nedrept. Tot el ne-a dus si la urmatorul turneu final. A dovedit ca se pricepe la treaba asta cu ""calificatu". Ar trebui sa-i dam o sansa! Una singura. Avem meci cu Insulele Feroe, avem meci cu Franta. Daca obtine 2 victorii, merita sa ramana. daca nu, il injur si eu bounce
Sus In jos
Bleic
Member

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 44
Localizare : Iasi, mal Bahlui
Data de inscriere : 31/03/2008

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Lun Sept 08, 2008 11:08 am

bagami-as picioru
scrisesem un post mult mai lung da inainte sa-l termin isi da refresh rahatu asta de explorer si.... adio post Very Happy
in concluzie:
- numa ratati la nationala, numa verze, nu stiu sa dea doua pase bune consecutiv, nu stiu sa faca un-doi, nu au o viziune in spatiu, nu stiu sa faca un stop ca lumea, nu au idei ...NU AU TALENT. toti ciobanii , toti cocalarii au ales sa joace fotbal si cum se trezesc cu cateva mii de euro in conturi ii doare la basca. Alearga numai pe la echipele de club (si acolo vai de capu lor) iar de nationala ii doare in cur.
Sa joci in nationala Romaniei si sa fii condus pe teren propriu cu 1-0 apoi 2-0 de Lituania ! .... pai trebuie sa-ti crape inima-n tine pe teren, sa alergi de parca ar fugi unu dupa tine cu tomahawku, sa ai spirit de luptator, nu sa afisezi moaca bleaga dupa fiecare pasa ratata, sa leshini in drum spre vestiar la terminarea meciului dar sa stii ca ai facut TOTUL pentru a salva onoarea nationalei.
Si daca n-o faci sa nu mai fii chemat in vecii vecilor la nationala ... si sa iesi de pe teren cu capu in pamant, umilit si sa inghiti batjocura pe deplin meritata a fanilor, nu sa ai tupeul de smecher de cartier sa spui ca publicu e de vina ..

Piturca are vina lui ...da altu mai bun de unde dracu sa scoti ..
Sus In jos
AqvIL
Junior Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Lun Sept 08, 2008 3:09 pm

bine ai punctat bleic... doar ca tomahawk e o racheta de distanta mare ... chiar nu-mi amintesc numele tancului care foloseste racheta bounce
Sus In jos
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Lun Sept 08, 2008 3:28 pm

acqvil, acea racheta si-a luat numele la randul sau de la tomahawk ...un topor pe care-l foloseau amerindienii in lupta si la ...scalpat
Sus In jos
Io`sEmo
Junior Member

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 24
Localizare : cu gps`ul

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Lun Sept 08, 2008 6:31 pm

culturiosii lu tata I love you lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.branzapegratis.ro
lovethieff
Junior Member

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 10/07/2008

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Lun Sept 08, 2008 6:38 pm

are dreptate vlad, n-o juca mereu romania cum ne asteptam toti sa o faca, la fel ca si steaua pe vremea lui Oli, dar, cei doi antrenori au avut cele mai notabile rezultate din ultima decada.Piti ar trebui lasat, poate-si revine, daca nu, doar Nea Mircea ne salveaza, parerea mea.
Iar treaba cu "nu au talent" scuze, am omis cine zicea, o contrazic.Talent au, tragerea de inima le lipseste. Neutral
Sus In jos
lilika
Associate Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Lun Sept 08, 2008 10:52 pm

Ce i-a executat bleic Very Happy
Sus In jos
PltCapsuna
Junior Member

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Mar Sept 09, 2008 10:47 am

Salve ol,

Off topic: lasati fetele in pace sa posteze..ca unele-s mai microbiste decat jumate dintre noi Very Happy
On:

Dragii mei, Piturca are meritele lui incontestabile, Vlad are dreptate INSAAA asta a fost cel mai lipsit de tactica meci pe care l-am vazut in viata mea. Lituania a stiut una si buna, aparare pe linii "militareste" si contraatac fulger. Speculand lipsa de omogenitate a apararii noastre: stefan radu a fost pocnitoarea meciului, goian a trebuit sa-i faca treaba si a lasat mijlocu deschis,tamas n-a avut suflu deloc, radoi doar a incercat sa impinga ca nebunul jocu'
2. Inteleg ca n-a avut solutii pentru primul 11, dar totusi, sa joci cu Contra mijlocas ofensiv, care in loc sa "labartzeze" jocu pe banda dreapta si sa "intinda" creand brese in apararea alora, el intra in centru pe fiecare actiune fortandu-l pe marica sa fuga de el in partea aialalta si dani niculae sa se izoleze pe stanga. Nu e posibil.
3. Parerea mea este ca indiferent ce tactica ai la inceputul jocului, daca nu da roade, SCHIMB-OOO frate pe parcurs ca d-aia esti antrenor..Intr-adevar nu avceai multe solutii, dar Codrea, Costin Lazar, Bratu, Costea....trebuiau introdusi
Io cred ca Piturca a gresit total meciu tactic, iar jucatorii sunt niste obositi, joaca fara motivatie, bleic vorbea de onoare: nu mai exista onoare, nu mai exista motivatie, pasiune, daruire, s.a.m.d.

Alti antrenori?
Poi de straini n-avem timp, e clar..si nici-un antrenor strain n-o sa poata sa escaladeze orgoliile lu Contra, Mutu ....
Andone sa ramana in liga 1, poate la dinamo ar face treaba, nationala ar fi prea mult pentru el.
Nea Mircea, spre sa nu ma injurati, dar cred ca s-a cam plafonat, (vezi ultima parte a sezonului cu Sahtior si inceputu astuia, nu mai gaseste solutii, nu mai are rezultate).

Acu propuneri: Razvan cred ca ar merita sansa asta, i-ar fi extrem de greu sa se impuna, dar o data ce va reusi, e un strateg extraordinar.
Olaroiu: personal cred ca ar putea face treaba la nationala, stie sa construiasca, traseaza excelent linii de atac, si nu gandeste jocul SPECULATIV pe care il practica nationala acum.

Oi fi gresit, v-oi fi plictisit, imi pare rau daca.....dar asta ie parerea mea.

Va pup, sa fiti cuminti!!

PS. Daca ar avea toti sulfetu si daruirea lu' Lobont sau a lu Radoi....in fine
Sus In jos
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Joi Sept 11, 2008 11:48 am

capsuna astept cu interes sa-mi explici tactic si meciu cu insulele feroe Suspect
Sus In jos
lovethieff
Junior Member

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 10/07/2008

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   Joi Sept 11, 2008 6:30 pm

ca intotdeauna Dl Plutonier are un cuvant greu de spus, mai ales in privinta fotbalului, si ma bucura mai ales ca-i stelist, si la pctul nr. 1 se vede treaba asta Very Happy Razz
Dar, mon cher, asa cum sigur iti aduci aminte, Nea Mircea a avut mereu perioade de "plafonari" mai peste tot pe unde a mers, ideea e ca, odata un capitol incheiat, a deschis imediat altul cu destul de multe reusite, si cred ca ar face fatza vreo 4-5 ani de-acu` inainte la nationala, de unde se poate si retrage.Poate pana atunci ajunge fiu-sau un antrenor impunator, si n-o sa aiba deloc probleme de acomodare cu lotul tricolor Wink
Oricum, l-am auzit in dupa amiaza asta chiar si pe Catalin Maruta(Care apropo, n-are nicio treaba cu fotbalul) "aclamand" rezultatul cu I-le Feroe.
Tot asa ai nostri!

P.S. I LOVE STEAUA Very Happy:D
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?   

Sus In jos

Ar trebui sa-si dea demisia Piturca dupa meciul de aseara?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In ce domeniu ar trebui sa lucrezi?
» Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere
» Cum ne pastram frumusetea, dupa nastere?
» Lapte formula VS lapte de vaca, dupa 1 an
» Dieta de slabit dupa Paste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Canalului #Trivi :: Diverse :: Hobby :: Sport - Cafeneaua pentru baieti-
Mergi direct la: