Forumul Canalului #Trivi

Forumul canalului #trivi.Locul unde ne intalnim pentru a discuta totul despre trivia si nu numai... Discutii, sugestii....

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Rromania - tara tarilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Grove
Associate Member

Numarul mesajelor : 105
Varsta : 35
Localizare : Los Santos
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Rromania - tara tarilor   Mier Iul 16, 2008 11:33 pm

Stiu ca mesajul meu n-o sa ajunga unde trebuie, dar daca tot e rubrica de injuraturi aici....
As vrea sa-mi bag pula-n mortii, ranitii, Dumnezeii, Pastele si Hristosii tuturor celor care au sarit ca arsi la faza aia cu amprentarea ciorilor din Italia, tuturor celor care au facut nushce campanie pe tema asta. Pisa-m-as pe mortii si natia lor de manelisti. Discriminare ? affraid Da' cand a fost treaba cu Mailat, nu tot ei au sarit cu "Dom'le, e tigan, nu e roman, nu e "d'al nostru""? Atunci de ce pula mea n-a mai facut nimeni campanie de "solidaritate"?
Dap, SUNT MANDRU CA SUNT ROMAN !....... Zback mai incolo (ma duc sa borasc).

P.S. - Iar tarfei, pardon reporteritei de la Antena 1(neuron), aka Ciorile Tv, care a facut reportajul ala de la Rosiorii de Vede cu patronii de baruri si restaurante care nu lasau ciorile in local, prezentand chestia asta ca un lucru rau (WTF? affraid affraid affraid ) ii "urez" din suflet sa fie rapita, sechestrata, batuta si mai ales violata ani la rand de niste ciori. Sa vad yo atunci daca mai crede ca sunt atat de "discriminate" spurcaciunile alea. Care este ele spurcaciuni. lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ro.ro
zavera
Member

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 34
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Rromania - tara tarilor   Joi Iul 17, 2008 11:05 am

pig pig pig pig pig pig Shocked Shocked Shocked Shocked Suspect Suspect monkey monkey Sad Sad

Rromania - tara tarilor
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Viata la tara
» Alfabetul tarilor
» Care este locul tau preferat?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Canalului #Trivi :: Diverse :: Discutii :: Eu injur!-
Mergi direct la: