Forumul Canalului #Trivi

Forumul canalului #trivi.Locul unde ne intalnim pentru a discuta totul despre trivia si nu numai... Discutii, sugestii....

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

ce inseamna pentru voi accesul pe canal

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Bleic
Member

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 44
Localizare : Iasi, mal Bahlui
Data de inscriere : 31/03/2008

MesajSubiect: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 11:13 am

Ieri discutam ceva cu perfectxxl si am mentionat in treacat ca am acces pe trivi ..intr-un contex oarecare, la care el m-a intrebat "nu crezi ca accesele astea sunt un fel de defulare, au ele vreo importanta?"
Dincolo de faptul ca prezenta unor persoane care sa aiba acces la anumite comenzi e necesara pentru buna functionare a canalului, inclin sa-i dau dreptate .. multi isi doresc accesul pentru a li se confirma poate valoarea, poate vechimea pe canal, poate contributia la canal in general, dar putini din cei cu acces au ocazia de a se folosi efectiv de el
Eu personal l-am folosit sa-mi mai scot cate un ban de-al lui thousand ... si cam atat ... oare cum ar fi sa dau ban unei persoane alaturi de care intru in fiecare zi si ma joc ? eventual o ignor daca ma deranjeaza.
Trist e ca am primit amenintari de la persoane cu acces mai mare de genul " ai grija ca zbori " pe motiv de glume neinspirate ..
Banui ca accesu asta le da o senzatie de putere pe care simt s-o etaleze cateodata
Ca sa ma intelegeti si mai bine, cand a primit ban badsid pt o tampenie specifica varstei Very Happy am protestat energic (fara succes) si la ava si la lilika . Adica cum ar veni un prieten itzi face o farsa proasta si tu zbang sari si-i arzi si doi pumni in gura Evil or Very Mad
Asa ca, cat de mult conteaza pentru voi accesul si cum credeti ca trebuie folosit ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
tristul
Member

Numarul mesajelor : 64
Varsta : 28
Localizare : Asia Mica
Data de inscriere : 30/03/2008

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 12:31 pm

in cazul meu, as aplica replica lu lostie : "[17:59] <+|0st_s0u|> fitz pe faza cand da drumu vlad_riz la morisca, sa mai introducetz cate'o linie Very Happy". asa ca, in afara de scos banuri de la o mie de ochi mie si, eventual, altora, cam sta degeaba accesu
Sus In jos
tristul
Member

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 12:32 pm

si evident, asta inseamna ca pur si simplu nu prea sunt conflicte pe canal, n-am la ce sa-l folosesc, ceea ce e hiper bounce
Sus In jos
SirDevil
Admin

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 39
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 12:42 pm

doar stiti.... sau poate ca nu... ca multe banuri si chestii se rezolva pe private nu sunt facute la vedere... sunt multe banuri date si nu le vedeti voi... credeti ca asa e de forma nu foloseste la nimic?
...... si sunt mult mai multe de spus...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://trivi.superdiscussions.com
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 12:50 pm

SirDevil a scris:
doar stiti.... sau poate ca nu... ca multe banuri si chestii se rezolva pe private nu sunt facute la vedere... sunt multe banuri date si nu le vedeti voi... credeti ca asa e de forma nu foloseste la nimic?
...... si sunt mult mai multe de spus...
doh, am si zis ca e util ...
in rest, n-ai inteles nimic Sad
Sus In jos
SirDevil
Admin

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 39
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 12:53 pm

nu ca nu am inteles... dar stii sau ar trebui ca tot am zis de fiecare data:
vinerea in firma mea este dezastru... toate se strica si nivelul de tensiune este imens....trebuie facute toate sa functioneze si mai toate simultan ( asta se cheama multitasking in caz ca nu stii Smile )
noah... si am avut timp sa scriu mai mult...
hai sa dam mana cu mana....
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://trivi.superdiscussions.com
lizuka
Junior Member

Numarul mesajelor : 22
Varsta : 43
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 04/04/2008

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 6:55 pm

pentru mine aspectul punitiv al accesului e cea mai buna modalitate sa'mi asigur o intalnire vineri seara. cred ca nu exista schimb mai profitabil decat "ban pentru reclama" pentru "bani din buzunare pentru seara de vineri" Embarassed
banuri pentru alte "activitati recreative" am dat foarte rar si, in general, dupa discutii neconcludente in privat (si asta e valabil cam pe toate canalele unde am acces). ca urmare nu am prea multe cicatrice, nu am mai mult de'o pana de cauciuc dimineatza si am toate geamurile intregi cand ajung acasa. faptul ca am 112kg, centura neagra la tae'o'la'fuga, n'am nici macar bicicleta si stau la etajul 4 nu pot fi luate'n considerare Wink
partea administrativa a accesului e cea mai solicitanta datorita lui thousandeyes scratch
de partea funny a accesului nu prea am ... parte pentru ca lilika imi rapeste majoritatea ocaziilor de'a pune topic!!! rog sa se ia masuri in aceasta privintza! lol!
Sus In jos
lilika
Associate Member

Numarul mesajelor : 108
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 11:31 pm

Dar nu pun eu topicuri, decat in cazuri ex-cep-ti-o-na-le ! Habar n-am cine e autorul operelor gen: 'Azi e luni !' 'Azi e marti !' 'Azi e vineri !' etc. Credeam ca tu... losti tongue
Ia sa te vad ca pui topic in fiecare zi ! Executarea ! Laughing
Deci pentru mine accesul e ... datorie ... sfanta ! lol!
Sus In jos
Grove
Associate Member

Numarul mesajelor : 105
Varsta : 36
Localizare : Los Santos
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 04, 2008 11:40 pm

Mie-mi plac topic-urile alea cu "azi e duminica, liber, tralalaa" (desi de fapt e miercuri Very Happy ). Vreau si yo o duminica d-aia de dureaza mai multe zile. lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ro.ro
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Sam Apr 05, 2008 9:27 pm

bai da-o incolo ca stresanti sunteti cu nickurile voastre .. lostsoul tu pe mirc ai acelasi nick de acu vro 4-5 ani, tocma aci te gasii sa-ti pui altu Shocked
noroc ca am vazut alba iulia ca nu-mi dadeam seama cine e lizuka
(sper din tot sufletu ca lizuka e lostsoul Very Happy )
Sus In jos
tristul
Member

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Dum Apr 06, 2008 1:20 pm

da! ai nimerit-o bounce bounce
Sus In jos
perfectxxl
New Member

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/04/2008

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Mier Apr 09, 2008 9:47 pm

Din defectele accesului:

Incepe ca o imbratisare... apoi se fac simtite inelele-i de constrictor.
Continua prin a da senzatia de putere... ce bine ar fi ca puterea sa ne faca mai oameni!
Sfarseste prin a crea discutii asupra unor lucruri lipsite de importanta.
Sus In jos
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Joi Apr 10, 2008 7:44 am

ai dreptate, e aiurea discutia
hai ma bine sa spunem bancuri bounce
(macar tot e bun topicu la ceva, te-am facut sa vii pe forum)
Sus In jos
bujixx
Member

Numarul mesajelor : 54
Localizare : Bucuresti

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 11, 2008 8:33 am

Dati-i acces lui Bonovox si o sa va arate el ceea ce inseamna sa folosesti un acces la potentialul lui adevarat daca voi va plangeti ca nu-l folositi. Smile Intrebare ptr bleic : la ce ai vrea sa folosesti accesul la altceva decat a da/scoate banuri, a schimba topicul etc.?
Sus In jos
Bleic
Member

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   Vin Apr 11, 2008 9:37 am

da ma, asa e, bravo
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ce inseamna pentru voi accesul pe canal   

Sus In jos

ce inseamna pentru voi accesul pe canal
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dulciuri pentru micul dejun