Forumul Canalului #Trivi

Forumul canalului #trivi.Locul unde ne intalnim pentru a discuta totul despre trivia si nu numai... Discutii, sugestii....

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Cei mai simpatici, cei mai antipatici

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Care e cel mai simpatic (popular) jucator de trivia ?
arminel
0%
 0% [ 0 ]
lost-soul
57%
 57% [ 8 ]
imzadi
0%
 0% [ 0 ]
vlad-riz
0%
 0% [ 0 ]
plcapsuna
7%
 7% [ 1 ]
zozz
0%
 0% [ 0 ]
ava
0%
 0% [ 0 ]
lilika
7%
 7% [ 1 ]
ex-stra
14%
 14% [ 2 ]
soundboy
14%
 14% [ 2 ]
Total voturi : 14

AutorMesaj
Bleic
Member

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 44
Localizare : Iasi, mal Bahlui
Data de inscriere : 31/03/2008

MesajSubiect: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 1:25 pm

Hai sa fac si eu un sondaj , nu de alta dar vreau sa urc in rang la numaru de postari Very Happy
eventual ziceti si de altii, n-am avut cum sa pun decat 10
Revin cu un poll si pentru cei mai antipatici (acolo o sa ma bag si pe mine) bom

Ultima editare efectuata de catre Bleic in Joi Apr 03, 2008 1:40 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
PltCapsuna
Junior Member

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 1:33 pm

Eh uite acilea l-am bagat pe lostie....ca el mi-a zmuls cele mai multe zambete.
Parerea mea, sincer.
Mai lasa-ma si pe mine sa postez mah, macar aici sa te-nving.
Vezi cu antipaticii sa te pui si pe tine ca nu pot sa te sufar.
Sus In jos
tristul
Member

Numarul mesajelor : 64
Varsta : 28
Localizare : Asia Mica
Data de inscriere : 30/03/2008

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 7:19 pm

terminati,se stie ca o castig la antipatici. fara misto,chiar o sa castig bounce
Sus In jos
tristul
Member

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 7:20 pm

ah da,votul meu merge catre lilika la sectiunea asta queen
Sus In jos
PltCapsuna
Junior Member

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 7:25 pm

Vladutzu io nu te votez la antipatici.....numa la nervoshi daca se deschide frun poll Smile

In rest toate bune
Sus In jos
lilika
Associate Member

Numarul mesajelor : 108

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 10:14 pm

Toti sunteti simpatici.. offf.. chiar e greu aici.. bleic mai bine incepeai cu antipaticii, ca uite cati doritori sunt =)) (glumesc, topul antipaticilor nu are loc pe Trivi, nu avem asa ceva). Adevarul e ca fiecare din cei nominalizati (dar as mai gasi inca vreo 20) si-au pus amprenta pe Trivi, in asa fel, incat, daca ar disparea vreunul, imediat s-ar simti lipsa. Sper ca nu sunt subiectiva, dar eu am senzatia ca numai la noi pe Trivi e o atmosfera cu totul si cu totul speciala (mai ceva ca la OTV-ul lui Dan Diaconescu). Eu, de exemplu, rad uneori cu lacrimi de glumele lui capsunelu si bleic, sau gymdandy si soundboy. Ei sunt acei care fac atmosfera pe canal, dar la fel si alizee, devilius-arminel, vlad_riz, ayuny (chiar era simpatic pana sa se apuce sa faca corectari pe forumuri), apasul, Gr0v3, koby, bujixx... doamne, da' multi sunteti ! Deci mie imi sunteti simpatici toti (care nu-mi sunt, se cunosc Laughing )... si totusi, l-as vota pe losti, probabil din considerentele ca... chiar de-as cauta cu lumanarea macar 2 persoane pe mirc-ul asta, care sa spuna un cuvant rau despre el, n-as gasi.
Sus In jos
Grove
Associate Member

Numarul mesajelor : 105
Varsta : 36
Localizare : Los Santos
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 11:32 pm

lilika a scris:
Toti sunteti simpatici.. offf.. chiar e greu aici.. bleic mai bine incepeai cu antipaticii, ca uite cati doritori sunt =)) (glumesc, topul antipaticilor nu are loc pe Trivi, nu avem asa ceva). Adevarul e ca fiecare din cei nominalizati (dar as mai gasi inca vreo 20) si-au pus amprenta pe Trivi, in asa fel, incat, daca ar disparea vreunul, imediat s-ar simti lipsa. Sper ca nu sunt subiectiva, dar eu am senzatia ca numai la noi pe Trivi e o atmosfera cu totul si cu totul speciala (mai ceva ca la OTV-ul lui Dan Diaconescu). Eu, de exemplu, rad uneori cu lacrimi de glumele lui capsunelu si bleic, sau gymdandy si soundboy. Ei sunt acei care fac atmosfera pe canal, dar la fel si alizee, devilius-arminel, vlad_riz, ayuny (chiar era simpatic pana sa se apuce sa faca corectari pe forumuri), apasul, Gr0v3, koby, bujixx... doamne, da' multi sunteti ! Deci mie imi sunteti simpatici toti (care nu-mi sunt, se cunosc Laughing )... si totusi, l-as vota pe losti, probabil din considerentele ca... chiar de-as cauta cu lumanarea macar 2 persoane pe mirc-ul asta, care sa spuna un cuvant rau despre el, n-as gasi.
Incearca sa cauti cu lanterna. lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ro.ro
tristul
Member

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 11:37 pm

ba, tu esti cam obsedat de emoticonu asta Sad
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Grove
Associate Member

Numarul mesajelor : 105
Varsta : 36
Localizare : Los Santos
Data de inscriere : 02/04/2008

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 11:42 pm

Abia dupa 29 de post-uri ai obervat asta? Suspect Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.ro.ro
tristul
Member

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Joi Apr 03, 2008 11:51 pm

unii sunt mai greU(i) de cap
Sus In jos
SirDevil
Admin

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 39
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Vin Apr 04, 2008 8:52 am

normal ca l-am votat pe losstieeeee
nush de ce dracu` m-ai pus aici.. e clar ca io tre sa fiu la antipatici Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://trivi.superdiscussions.com
Bleic
Member

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 44
Localizare : Iasi, mal Bahlui

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Vin Apr 04, 2008 10:24 am

SirDevil a scris:
normal ca l-am votat pe losstieeeee
nush de ce dracu` m-ai pus aici.. e clar ca io tre sa fiu la antipatici Smile
pentru ca ma pupi cand intri pe canal, d-aia imi esti simpatic .. evident ramai cu buzele in aer falfaind clown
Sus In jos
SirDevil
Admin

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 39
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2008

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Vin Apr 04, 2008 10:48 am

Twisted Evil
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://trivi.superdiscussions.com
lizuka
Junior Member

Numarul mesajelor : 22
Varsta : 43
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 04/04/2008

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Vin Apr 04, 2008 7:21 pm

shi votul meu merge spre... hmmm... tanananaaaaaaaaaaa... o persoana care nu'i prinsa'n lista - alizee.

e ca argintul viu, adora challurile si le traieste la intensitate maxima, nu ezita sa'si spuna parerea (de'tzi place au ba) si se razboieste din toate puterile cu partea intunecata a fortzei de pe canalele de trivia Smile

btw, liliko, m'ai facut sa Embarassed, drept pentru care te'am depunctat Laughing
dar, drept consolare, iti aduc o flower - rosh'albastra bineinteles
Sus In jos
apasul
Member

Numarul mesajelor : 50

Trivi
Trivi Board:
45/45  (45/45)

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   Sam Apr 05, 2008 1:11 am

de votat am votat si eu cu losti pentru simplu fapt ca nu pune la suflet tot ce inseamna trivia, cred ca a pus destul la suflet pana acum Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cei mai simpatici, cei mai antipatici   

Sus In jos

Cei mai simpatici, cei mai antipatici
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Canalului #Trivi :: Diverse :: Discutii :: Discutii Diverse-
Mergi direct la: