Forumul Canalului #Trivi

Forumul canalului #trivi.Locul unde ne intalnim pentru a discuta totul despre trivia si nu numai... Discutii, sugestii....

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Lista operatorilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
lilika
Associate Member

Numarul mesajelor : 108
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/03/2008

MesajSubiect: Lista operatorilor   Dum Mar 30, 2008 4:28 pm

Salut !
Prin acest prim post vreau sa va aduc la cunostinta unele detalii cu privire la canal si operatori. Dupa cum stiti, #Trivi si-a luat startul in indepartatul 2001, la initiativa lui Zendel (denzelus) si Edyson, botul de trivia fiind intretinut mai intai de lacrima21, apoi de arouser. In prezent, functia de manager al canalului (interimar, sper, pana la reintoarcerea lui Edyson), e exercitata de subsemnata, cu un mare ajutor din partea lui ava, Ex_Stra, Devil, Biosx s.a.
In acest moment pe #Trivi ruleaza un robot realizat de KorTeXX pentru canalul #Rotrivia, cu unele imbunatatiri realizate de ava, fara care, tin sa mentionez, nu ar mai fi existat trivia, si poate nici canalul dupa plecarea lui Edyson si arouser. Pe aceasta cale tin sa-i multumesc ca a cedat rugamintii mele odata si a acceptat sa-si ia pe cap 'beleaua', acum nu mai poate da inapoi ! Laughing
La fel, tin sa-i multumesc lui Ex_Stra, datorita caruia avem cele mai faine intrebari din toata lumea triviei (la care se lucreaza pana in momentul de fatza) si lui Devilius, caruia ii datoram mai multe, dar in primul rand acest Forum ! }{}{ (Apropo, de ce nu avem emoticon cu pupici ???)
Nu pot sa nu-i adresez aici cateva cuvinte de multumire si lui BiosX, principalul 'vinovat' de faptul ca #Trivi (Trivi-jr implicit) a ajuns una dintre cele mai temute echipe la chall-uri, facand fatza cu brio oricarui concurs.
La fel, tin sa le multumesc pt fidelitatea de durata fatza de #Trivi lui: mura (Nerveless), gymdandy, SoundBoy, subzero39, diorella, alizee, Teodora, bleic si sa le urez bun venit unor jucatori relativ mai noi, dar care s-au integrat perfect si sper sa ramana cu noi cat mai mult timp: vlad_riz, bujixx, apasul, DouaOase, koby, odo_ s.a.
In continuare o sa afisez lista acceselor de pe #Trivi si va invit in continuare sa fiti alaturi de noi, sa participam impreuna la viata canalului. Daca considerati ca cineva merita acces si nu are, sau merita mai mult, sau dimpotriva, nu merita, sugerati-ne idei, propuneri, suntem deschisi pentru colaborare si discutie, desi nu promitem sa satisfacem orice dorinta
Razz
denzelus 500
biosx 499
zuccherino 499
avalansa 499
zozz 499
devil2006 499
ExStra 499
lejer 498
jeaninne 498
Nerveless 498
MolozLaTava 498
Oabsolut 498
Teodora7 498
soundboy 498
macanila 450
Fulgerul 450
tekpoint 450
Dr3amCatch3r 450
RepercuteZ 450
amaretto 450
guardfm 450
Endlessy 400
giveittome 400
Apasul 400
2oase 400
smartye 400
Bman 400
DinamoB 399
ingeniously 399
arthurweber 399
XxuL 350
IroniQue 100
emozioni 100
SeenAll 100
HuoTu 1
hartans 1

Play trivia on #Trivi and have fun !

Ultima editare efectuata de catre lilika in Vin Apr 25, 2008 1:46 am, editata de 4 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
lilika
Associate Member

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Dum Mar 30, 2008 11:17 pm

La cele spuse mai sus, as vrea sa adaug ca, atat acordarea acceselor noi, cat si modificarea sau stergerea lor pe #Trivi, este privelegiul absolut al userilor cu acces 499-500. In unele cazuri exceptionale acest lucru il pot face si operatorii cu acces mai mic, dar pe propria raspundere, cu riscul de a-i fi anulata decizia si chiar de a fi penalizat (in caz ca a facut abuz de putere).
Si inca o regula: NU se scot ban-urile sau suspend-urile date de alt Op, decat cu acordul acestuia sau al operatorilor cu acces 499-500.
Multumesc pentru intelegere !
Sus In jos
lilika
Associate Member

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Vin Apr 25, 2008 1:42 am

Ultimele modificari la accese:
Dr3amCatch3r 450
giveittome 400
lejer 498

Dupa cum stiti MythThunder si-a dat remuser, probabil are omul alte probleme mai importante decat trivia pe moment Very Happy Totusi, o sa va rog sa va ganditi foarte bine inainte de a accepta un acces pe Trivi. Multumesc !
Sus In jos
Badseed Indeed
Junior Member

Numarul mesajelor : 17
Varsta : 33
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Vin Apr 25, 2008 8:09 am

oare eu o sa imi recapat accesul vreodata?.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
Bleic
Member

Numarul mesajelor : 82
Varsta : 44
Localizare : Iasi, mal Bahlui
Data de inscriere : 31/03/2008

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Vin Apr 25, 2008 9:03 am

Badseed Indeed a scris:
oare eu o sa imi recapat accesul vreodata?.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

pai mai stai si tu pe canal, in ultima luna nuj daca ti-am dat de 2 ori buna ziua
Sus In jos
Badseed Indeed
Junior Member

Numarul mesajelor : 17
Varsta : 33
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Vin Apr 25, 2008 10:39 am

bleic, as prefera eu sa stau sa joc trivia in continuare in loc sa lucrez..
Am la serviciu un server proxy care nu imi permite sa accesez mircul
Am incercat diferite variante, insa nu am reusit sa intru..Poate stiti voi o cale...
Sus In jos
RebelELF
New Member

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 41
Data de inscriere : 04/04/2008

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Joi Mai 15, 2008 8:12 pm

lilika... nu zici nimic si de mine? ... la vechi ... la noi ... orice... o sa am probleme acasa ... cand zic ca stau pe trivi nu o sa ma creada nimeni Sad(
deh... dushmanca nu uita ...
Sus In jos
lilika
Associate Member

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Vin Mai 16, 2008 12:03 am

Pai Rebel, ce sa zic ?
Te cunosc ? Ma cunosti ? Am baut berea impreuna ? Wink
OK ! Nu esti un nou venit pe trivi, si nici nu erai cand s-a creat (ca si mine, de altfel Very Happy). Important e ca suntem fideli ! (Canalului !) Restul intrebarilor le discutam in pvt... sa vedem ce ai tu de oferit.. si ce avem noi de castigat Idea
Sus In jos
jeaninne
New Member

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/09/2008

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Mar Sept 09, 2008 6:34 pm

RebelELF a scris:
lilika... nu zici nimic si de mine? ... la vechi ... la noi ...

Nu numai pe tine te`a omis Rebel...ci si pe mine...si io`s printre cei mai vechi pe canal Smile....asa ca.......mercic de ignore liliko Razz...oricum, fac prezenta,chiar dak numai am timp de joc Sad
Sus In jos
AqvIL
Junior Member

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 06/09/2008

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Mar Sept 09, 2008 6:56 pm

si eu am avut odata un acces de 100 lol! lol! a fost foarte distractiv king geek
Sus In jos
Io`sEmo
Junior Member

Numarul mesajelor : 27
Varsta : 24
Localizare : cu gps`ul

Trivi
Trivi Board:
1/1  (1/1)

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Mar Sept 09, 2008 7:16 pm

jeaninne a scris:
RebelELF a scris:
lilika... nu zici nimic si de mine? ... la vechi ... la noi ...

Nu numai pe tine te`a omis Rebel...ci si pe mine...si io`s printre cei mai vechi pe canal Smile....asa ca.......mercic de ignore liliko Razz...oricum, fac prezenta,chiar dak numai am timp de joc Sad

jeaninne pieptul acela superb de la avatar este al tau? Smile bounce Exclamation Suspect

si ca sa nu fiu off-topic... lilika Sad la aia mai noi puteai pomeni si de mine Sad sau ma rog la aia nici noi nici vechi Sad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.branzapegratis.ro
lilika
Associate Member

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Mier Sept 10, 2008 1:24 pm

jeaninne, imi cer scuze ca nu te-am pomenit acolo, dar probabil ca la momentul respectiv mi-au venit in minte in primul rand acei carora le-am acordat sau modificat eu personal accesul, or accesul tau onorabil il ai de muuuuuuuuult, de la Edy si a ramas neatins.
[13:00:48] -X- USER: jeaninne ACCESS: 498
[13:00:48] -X- CHANNEL: #trivi -- AUTOMODE: None
[13:00:48] -X- LAST SEEN: 0 days, 15:37:42 ago.
[13:00:48] -X- LAST MODIFIED: (denzelus) Porcarel!fuamea@denzelus.users.undernet.org (630 days, 20:44:00 ago)
[13:00:48] -X- End of access list

Eu stiu ca ai fost aici de la inceputul inceputurilor, iti multumesc ca ai ramas alaturi de noi in toti acesti ani, chiar daca fetzele s-au tot schimbat pe-aici. Te pup }{
Emovici.. acum oricine care intra pe canal si n-a fost mentionat in post-ul ala, imi poare reprosa ca am uitat de el Neutral Bine, tu nu esti un oricine, esti destul de vechisor, asa ca chiar nu mi-a trecut prin cap sa te includ la cei nou-veniti, mai degraba la aia nici vechi, nici noi, vorba ta, dar despre categoria asta n-am zis nimic atuinci tongue Hihi, m-am scos !
Aqvil, imi amintesc ca ai avut acces, probabil pt tine a fost distractiv, ma rog, noi insa, am considerat ca n-ai trecut cu brio perioada de proba, de aia nu-l mai ai Very Happy ... dar poate mai ai inca sanse sa-l redobandesti Smile
Rebel.. inca te mai astept sa discutam eventuala mea oferta Wink
Sus In jos
lilika
Associate Member

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   Mier Sept 10, 2008 2:30 pm

Apropo, probabil trebuie sa facem aici o update-are a listei de operatori, care include si ultimele modificari

denzelus 500
biosx 499
zuccherino 499
zozz 499
ExStra 499
Dr3amCatch3r 498
jeaninne 498
MolozLaTava 498
Oabsolut 498
soundboy 498
lejer 498
macanila 450
amaretto 450
tekpoint 450
ingeniously 450
RepercuteZ 450
Screloza 450
2oase 450
europlay 400
Bman 400
smartye 400
mariaan 399
BlackSun 399
XxuL 350
arthurweber 350
SeenAll 100
Fyory 100
IroniQue 100
HuoTu 1

Nu comentez nimic.. daca sunt intrebari, le astept
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lista operatorilor   

Sus In jos

Lista operatorilor
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ne pregatim pentru scoala! - lista de obiecte necesare
» Lista cu plante de apartament
» Alimentatie sanatoasa sau periculoasa?
» Index de termeni
» Stirile de astazi. Social!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Canalului #Trivi :: Administrativ :: Operatori-
Mergi direct la: